Başak Burcu Nisan 2021 Aylık Yorumu

2021 yılının Nisan ayında başak burcu, Başaklar bu ay bazı iniş çıkışlar görecek. İlişkilerden çok işlerine odaklanabilirler ve işle ilgili bazı değişikliklere uğrayacaklar. Eş, sevgi ve çocukların iyiliği ek bir odak noktası olacaktır. Ama önce, kariyerlerini ve mali yönlerini ele almaları ve aynı zamanda iç cephedeki sorunları çözmeleri gerekiyor. Son birkaç ayda aileye çok odaklandılar, bu yüzden şimdi kariyerlerine odaklanmak istiyorlar. İyi bir kariyere sahip olmaya odaklanmak istiyorlar.

Aşk İlişkisi: Aşk bu ay sizi ayın ortasından itibaren duygusallaştırabilir. Gezegenlerin Nisan ortasından önceki etkisi, eşinizle olan ilişkinizde birçok olumlu değişiklik getirecektir, ancak ay ortasından sonra çok duygusal hissedebilirsiniz. Gezegenler, evde bazı ekstra sorumluluklar almanıza neden olabilir ve işyerinde romantik bir durum yaratabilir, ancak meslektaşlarınız ilişkinizi öğrenirse bazı olumsuz olayları da tetikleyebilir, bu yüzden dikkatli olmalısınız. Herhangi bir ilişkiyi sürdürmek için uzlaşmanın gerekli olduğunu anlayacaksınız.

Finans: Bu ay, parayla ve vergiyle ilgili konularda bazı sorunlar getirebilir ve bazı gizli finansal konulardan rahatsız olacağınız için evde de büyük bir tartışma olabilir. İçinizin rahat olması için almış olabileceğiniz kredilerin ödenmesi gerekir. Vergi beyannamesi verebilmek için evraklarınızın hazır olduğundan emin olmalısınız. Mali olarak yanlış bir yoldan giderseniz işler kontrolden çıkabilir. Bu nedenle, bu ay denetçinin tavsiyesine uyun.

Kariyer: Bu ay profesyonel olarak karma bir ay olabilir. Bu size çok fazla yaratıcılık sağlayabilir ve ayrıca sorunlarınızı işyerinde çözebilirsiniz. Egon, patronunuz ve yaşlılarla bazı iletişim sorunlarına neden olabilir. Bu ay, üst düzeyler tarafından tanındığınızı hissedebilirsiniz. Özgüveniniz düşük olabilir ama gezegenlerin olumlu etkileri sayesinde kendinize güvenecek ve zihinsel huzura kavuşacaksınız. Yaratıcılığınız ve sıkı çalışmanız patronunuz tarafından takdir edilecektir. İş seyahatleri size iyi sonuçlar verebilir, ancak Tanrı’ya dua edin ve sonra seyahatlere başlayın.

İş: İş anlaşmaları şu anda sizin için karıştırılabilir ve işinizde uzun vadede başarı olabilir, ancak riskli de olabilirler. Gezegenler, kolayca işletme kredisi almanıza izin verir. Ay ortasına kadar zekanız ve yaratıcılığınız sayesinde yaratıcı sektör ve iş anlaşmalarında başarılı olabilirsiniz ama sonrasında dikkatli olmalısınız. Proaktif davranış size şans getirebileceğinden, imzalamadan önce iş görüşmelerine ve sözleşmelere dikkat edin.

Profesyoneller: Başak profesyonelleri bu ay bankacılık sektörü, eğitim sektörü, medya ve eğlence sektörü gibi birçok alanda parlayabilir. Adınız saygıyla alınacaktır. İşteki küçükleriniz size onlar için bir ilham kaynağı olarak bakabilir, ancak Nisan ortasından sonra sizin için bazı sorunlar yaratabilirler. Ayrıca, iş yerindeki bazı yaşlılar zekanızı kıskanabilir. Gezegenler zekanızı ve çekiciliğinizi geliştirecek. İş yerinde aniden isim, ün ve tanınma elde edebilirsiniz. Mütevazı kalmalı ve ün kazanmak için çok çalışmalısın.

Sağlık: Sağlığınız bu ay nisan ortasına kadar iyi görünüyor, ancak bundan sonra bazı sorunlar olabilir, bu nedenle bazı zihinsel stres ve aile gerginliği olasıdır. Yüksek tansiyon veya şeker problemleri yaşayabilirsiniz. Ancak Nisan ortasından sonra, sağlığınızı ihmal ettiğinizi hissettiğiniz için durum sizi üzebilir. Eşinizin sağlığı sizi endişelendirebilir. Aile üyelerinizin sağlığına odaklanmak isteyebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeniz, kötü alışkanlıklardan ve iş stresinden kaçınmanız tavsiye edilir.

Eğitim: Öğrenciler bu ay iyi vakit geçirecekler. Çalışmalarına kendilerini adadılar ve hatta burs bile alabilirler, ancak ay ortasından sonra bazı zorluklarla karşılaşabilirler. Bilgelikleri ve sıkı çalışmaları, eğitim hedeflerine ulaşmalarını sağlayabilir. Gezegenler, öğrencilerin iyi kolejlere kabul edilmelerine yardımcı olur. Mühendislik öğrencileri bu sefer başarılı olabilirler ve mühendislik sınavları verenler, sınavı ilk denemede tamamlamak için bazı zorluklara rağmen başarılı olabilirler. Öğrenciler sınavlar sırasında içgüdülerine inanmalıdır.

Uğurlu tarihler: 1, 2,3, 8, 9, 10, 11, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 28, 29, 30, 31

Uğursuz tarihler: 4, 5, 6, 7, 12, 13, 14, 21, 23, 24, 25, 26, 27

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status