Başak Burcu Nisan 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Nisan ayında başak burcu sevdiklerinizin desteğini alarak onlarla birlikte güzel işler yapabilirsiniz ve başarılarınıza katkıları olabilir. Aileniz sizin yanınızda olacak. Ancak ay içerisinde bencilce davranışlardan kaçının. Özellikle çalışma hayatında maddi destek görebilirsiniz. Bu ay maddi yönden sıkıntılar söz konusu olsa da, iş yerinde destek alabilirsiniz. Yine de bütçenizi planlamalı ve harcamalarınızda temkinli olmalısınız. Harcamalarınızı kontrollü yaparak, bu durumu rahatça çözebilirsiniz.

Bu ay gergin olaylar yüzünden seyahate çıkmanız gerekebilir. belki alacağınız bir haber sonrasında yolculuk yapmanız gerekebilir. Başka bir şehirde ya da ülkede yaşayan insanlardan alınacak haberler önemli olacak. Bu ay bir seyahat planlıyorsanız, bunun nedeni çok önemli olabilir ve geleceğini belirleyebilir. Ama endişe ya da gerilim size yardımcı olmayacaktır.

Bu ay genellikle zıt duygular ve ruh halleri içerisinde olabilir, bazen duygusal dalgalanmalar hissedebilirsiniz. Her şeyden önce, evlilik veya sevgi de duygusal dengesizlikler yaşamınızı etkiler. Çeşitli nedenlere bağlı olarak kısa süreli ayrılıklar söz konusu olabilir. Ya da eski sevgilinizin bir anda karşınıza çıkması da çatışmaları beraberinde getirebilir.

Nisan ayında, daha büyük beklentileriniz olan bir erkekle buluşacaksınız. Size verilecek sözler veya güvenceler yanıltıcı ve iki yüzlü olacaktır. Önemli planlarınızın geliştirilmesi için onlara güvenmeden önce, doğru sözler verdiklerine emin olun! Başkalarından beklenti içerisine girmek size zarar verebilir.

Bu ay, bir kadının kişisel yaşamınızdaki veya mesleki ilişkileriniz ve ilgilerinizdeki müdahaleleri yüzünden hayal kırıklığına uğrayabilir veya üzebilirsiniz. Bu kadın üzerinizde fazlasıyla baskı yapabilir. Böyle bir durumda tek rahatlık, şu anda bulunduğu yerde uzun kalmamak ve uzak durmak olabilir.

Nisan ayında evli olanlar çocukları ile ilgili meseleler üzerine yoğunlaşabilirler. Onların gelecekleri için önemli kararlar alınabilir. Kem kendiniz hem de çocuklarınız için daha fazla mücadele etmeniz gerekebilir. Aile içerisinde önemli konuşmalar yapmanız veya çocuklarla ilgili önemli bir karar vermeniz gerekebilir.

Bu ay aile içerisinde çatışmalardan kaçınmak gereklidir. Biriyle kırgın ya da kızgın olmanız yüzünden zor günler geçirmeniz olasıdır. Ancak duygularınızı kontrol altına almalı ve kırıcı olmaktan kaçınmalısınız. Bunun yerine kendini net bir şekilde ifade etmen daha faydalı olabilir. Genç başak kadınları kişisel yaşamlarında arkadaşlarını yeniden gözden geçirmeleri gerekebilir.

Başak Burcu Nisan 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Eşiniz ya da sevgiliniz ile aranızda bazı gerginlikler olabilir. Kısa süreliğine ayrı kalmaya karar verebilirsiniz. Her ne kadar birbirinizi çok sevseniz de bazı anlaşmazlıklar yüzünden bir süre dargınlık yaşayabilirsiniz. Özellikle karşı taraftan beklediğiniz ilgiyi görmemeniz yüzünden üzüntü duyabilirsiniz.

Başak Burcu Nisan 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Başak burcu Nisan ayında ileri düzey eğitim ve yeni uzmanlık ile profesyonel becerilerini geliştirmekle ilgilenecekler. İş yerinizde rahatınız ve çalışma yönteminiz doğrultusunda çalışmak için tam özgürlük istiyorsunuz. Finansal beklentilerin ayın 15’inden sonra ay tutulması ile birlikte karşılanabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status