Başak Burcu Mayıs 2021 Aylık Yorumu

2021 yılının Mayıs ayında başak burcu, bazı dikkat dağıtıcı şeyler ve benzersiz olaylarla dolu bir ay. Genel olarak, ilişkiler söz konusu olduğunda stresli bir zaman geçirebilirsiniz, çünkü ailenizin sevgilinizle olan ilişkinizi onaylaması biraz zaman alabilir. Finans cephesinde, iyi bir gelir elde edebilirsiniz, ancak hayır işlerine biraz para harcayabilirsiniz. İş yerinde biraz rekabet olabilir ve birisi fikirlerinizi çalmaya ve iyi eylemleriniz için kredi almaya çalışıyor olabilir. İşteki insanlar kendilerini performanslarını iyileştirmeye adamış olabilirler ve terfi de alabilirler. İşler artık diğer şehirlere genişletilebilir ve bu size bazı karlar getirebilir. Gezegen yerleşimlerine göre, öğrenciler performans gösterme baskısı altında olabilir ve bu ay bazı ilişki sorunları olabilir. Sınavlarda başarılı olmak için daha fazla çaba sarf etmeleri gerekebilir. Sizin için herhangi bir sağlık sorunu olmayabilir, ancak ailenizden biri hasta olabilir ve bununla ilgilenmeniz gerekir, bu da sağlığınıza zarar verebilir.

Aşk İlişkisi: Bekar olanlar, yakında evlenmeleri için bazı aile baskısıyla karşılaşabilirler, ancak ebeveynleri seçilen eşi kabul etmeye ikna etme sorunu da olabilir. Böylece evlilik, aileden gelen bazı engellerle karşılaşabilir. Sonunda, ayın ortasından sonra, aile bereketlerini verebilir ve bekarlar sorunsuz bir şekilde evlenebilir. Evli kişiler, hayat arkadaşlarının egoist yaklaşımlarından dolayı bazı sorunlar yaşayabilirler. Eğer ödün verirsen huzurlu bir evlilik hayatına sahip olabilirsin.

Finans: Bu ay hayır işlerine para harcayabilirsiniz. Bazı parasal kazanç şansı olabilir, ancak çok para biriktirmek yerine cömert olabilir ve bunu bazı iyi sosyal nedenler için verebilirsin. Gelirinizi artırmak için başarılı bir şekilde yeni bir iş kurabilirsiniz, ancak kurulum maliyetleri çok görünebilir ve sizi strese sokabilir. Yatırım yapmadan önce kanunlardaki tüm boşlukları bildiğinizden emin olun çünkü ağır bir vergi ödemeniz gerekebilir.

Kariyer: Bu ay çalışanlar için iyi olabilir ve ay ilerledikçe kendinizi enerjik ve çok çalışmak için motive hissedebilirsiniz. Kariyerinizle bağlantılı gezegenler iş cephesinde mükemmel performans göstermenizi sağlayabilir. Başka bir şehre transferin yanı sıra size bir terfi teklif edilebilir, ancak tüm uzun vadeli artıları ve eksileri tarttıktan sonra kararı alın. Ailenizi terk edip başka bir şehre taşınmak konusunda stresli hissedebilirsiniz. Karar vermeden önce iyi düşünün.

İş: Bu ayki gezegensel yerleşimlere göre, işadamları, çok fazla kar elde etmelerini sağlayabilecek bazı akıllı iş hamleleri yapabilir. İşlerini ülke içindeki diğer şehirlere ve eyaletlere genişletebilirler, ancak böyle bir genişleme ek sorumluluklar getirecektir. Genişlemenin bir sonucu olarak iyi bir anlaşma yapabilirler. Bazı benzersiz ve yaratıcı iş fikirleri üretebilirler.

Profesyoneller: Bu ay profesyoneller rekabet konusunda endişeli olabilir. Ekibinizden bazı kıdemli üye, sıkı çalışmanızın kendisininki gibi olduğunu iddia ederek sizi aşağılamaya çalışabilir. Yaptığınız işi ve ürettiğiniz fikirleri kanıtlamak için tüm fikirlerinizi ve eylemlerinizi takip etmek daha iyidir. Aksi takdirde, patronunuz veya üst yönetiminiz size inanmakta güçlük çekebilir ve sıkı çalışmanızın ve çabalarınızın sonucu bir başkasına atfedilecektir.

Sağlık: Gezegen yerleşimleri, sağlığınızın iyi olabileceğine işaret eder, ancak aile üyenizin sağlığı bazı zorluklara ve umutsuzluğa neden olabilir. Onları kontrol ve tedavi için hastaneye götürmeniz gerekebilir ve bu süreçte aşırı stres ve sık hastane ziyaretleri nedeniyle sağlıksız hale gelebilirsiniz. Düzenli kontroller yaptırın ve ayrıca uzun süreli hastalıkları önlemek için bol bol dinlenin, iyi yemek ve egzersiz yapın.

Eğitim: Bazı aşk ilişkileri ve ayrılıklarla uğraşmak gibi bazı zorlukları olabileceğinden, öğrencilerin çalışmalarına daha fazla odaklanmaları gerekir. Bazı dikkat dağıtıcı şeyler nedeniyle çalışmalarına odaklanamayabilirler. Bu arada, ebeveynleri, çocuklarının iyi performans gösterememesi nedeniyle çok üzülebilir. Çok çalışmanızı engelleyen olumsuz düşünceleri ortadan kaldırmak için ebeveynleriniz ve arkadaşlarınızla konuşun.

Şanslı tarihler: 7, 8, 9, 10, 11, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 28, 29, 30, 31.

Uğursuz tarihler: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 12, 13, 14, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status