Başak Burcu Mayıs 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Mayıs ayında başak burcu bazı çabalarınız sizin için orta dereceli sonuçlar verecektir. Her hareketiniz ile özel ve ilgi çekici olmak isteyebilirsiniz Olumlu eylemleriniz bazen olumsuz bir yansıma sonucu olabilir. Düşüncelerinizde yinelenmekten kaçınmalı ve işinizden emin olmalısınız. Bazı aktivitelerinizi etkin bir şekilde bitirecek ve takdir alacaksınız. İş sorumluluklarını da başarıyla yerine getirmeniz mümkündür. Arzu edip uzun süredir istediğiniz bir şeyi satın alabilirsiniz. Bu ay boyunca ani yolculukların tadını çıkarabilirsiniz. Bu ay yüksek seviyelere çıkacak olan harcamalarınıza dikkat edin. Bu sefer aile ve arkadaşlarla bir araya gelmek çok güzel olacak ve mutlu anılar geriye kalacak. Sağlığınız bu ay iyi olacaktır.

Mayıs ayı başak burçları için sizin akrabanız veya meslektaşınız olması muhtemel bir kişiyle kişisel veya mesleki zorluklarınız olacaktır. Bu ay seyahat etmek daha fazla zorlanma gerektirebilir. Çıkılacak bir seyahatle ilgili zor bir göreviniz olacaktır. Sabırsızlığınız yüzünden çatışmalar kolayca patlak verecek. Mayıs ayında daha iyi finansal fırsatlara sahip olacaksınız. Bu, daha iyi ödeme almanız, ekstrа veya yarı zamanlı çalışma olasılığı sayesinde mümkün olabilir ve ek gelir hayalleri gerçekleşir. Kazandığınız paradan memnun kalacaksınız, ama işin daha fazla olacak.

Bu ay, lehinize olacak bir mali durumla ilgili haber veya belge alacaksınız. Mayıs ayında, kariyerinizde veya işinizde önemli bir rol üstlenen kadından yardım alabilirsiniz. Hatta fikrinizi hayata geçirecek veya sizi daha iyi bir konum için teşvik edecek. Bu kadın çok destek olacak. Şimdi beklenmedik görüşmeler olabilir ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

Bu ay bir toplantı için davet alacaksınız veya uzun zamandır tanıdığınız bir kişi ile bir araya geleceksiniz. Şimdi beklenmedik bir öneri veya paylaşılan bilgi, yıl sonuna kadar gelişiminiz için size çok yardımcı olabilir. Birçok kişi daha iyi ev konforu sağlamak için önemli bir varlık satın alacak.

Başak erkekleri bu ay iş ve kariyer için özel beklentileri olacak. Yeni bir işe girmek veya bunu yapmak için bir davetiye bekletme sürecinde olabilirsiniz. Başak kadınları geçtiğimiz ayların bazı olumsuz olaylarını unutmakla iyi yapacaklar. Hoş olmayan deneyimlerinizi ne kadar çabuk unutursanız, sizin için o kadar iyi olur.

Başak Burcu Mayıs 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Şimdi, uzun zamandır etkileşimde bulunduğunuz kişiyle aşk ilişkisine girmenin zamanı olabilir. Duygularınızı ifade etmekte net olmalısınız. Eşinizin dikkatini çekmek için ev hayatında yeni şeyler başlatmak zamanıdır. İlişkisi olanlar bu ay evlilik kararı alabilirler.

Başak Burcu Mayıs 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Mali durumunuz bu ay iyi olacak. Belki de uzun vadeli yatırımlardan para alabilirsiniz. Giderlerinizi artırabilecek bir aile gezisine katılabilirsiniz. Seyahat sırasında yeni arkadaşlar edinebilir ve onlarla etkileşime geçebilirsiniz. Paranıza daha fazla dikkat etmelisiniz. Kariyerinize gelince, işin ilerlemesi yavaş olacaktır ve işinizi tamamlarken gecikmeler olabilir. İş stresi nedeniyle rahatsız olabilirsiniz. Bazı çalışmalarınızı erteleyebilirsiniz. Atamalarda risk oluşturabilecek, üstleri ve meslektaşlarla olan tartışmalardan kaçınmalısınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status