Başak Burcu Mart 2021 Aylık Yorumu

2021 yılının Mart ayında başak burcu, Başak insanları, gezegenlerinin pozitif yerleştirildiğini görecekler. Bu ay esas olarak ilişkilerine odaklanabilirler ve bu ay işle ilgili bazı değişiklikler geçirecekler. Finansal problemlerinizi yönetmek gereklidir. Kariyerinizi ve finansal yönlerinizi ele almanın yanı sıra ev cephesinde bazı sorunları çözmeniz gerekir. Aileyle veya eşle kaliteli zaman geçirmek de kartlarda. Sorumluluklarınızı yerine getirerek ve aile üyeleriyle birlikte festivalleri kutlayarak aile bağını güçlendirin.

Aşk İlişkisi: Partneriniz için olumlu bir romantik durum yaratabilir ve gerçek duygularınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Bekarsanız, sevgiliniz bir meslektaş olabilir, ancak diğer meslektaşlarınız ilişkinizi öğrenirse bazı olumsuz olayları da tetikleyebilir, bu yüzden dikkatli olmalısınız. Uzlaşma ve ayarlama herhangi bir ilişkiyi kurtarabilir. Partnerinize güvenmeli ve egonuzu teslim etmelisiniz. Duygularınızı, aşk konularında size yardımcı olabilecek yakın bir arkadaşınıza açıklayabilirsiniz.

Finans: Finans cephesinde bu ay hem iyi hem de kötü karışık bir haber sizi bekliyor. Duygusal insanlar, hisse senedi ve hisse senetlerinde risk almaktan kaçınmalıdır. Bazı büyük kayıplara uğrayabilirsiniz ve bu habere dayanamazsınız. Önce güveninizi oluşturmak için küçük finansal faaliyetlerde bulunmalı ve sonra büyük girişimlerde bulunmalısınız.

Kariyer: Bu ay, düşünce esnekliğiniz ve değişme isteğinizle insanları büyüleyeceksiniz. Bir terfi bekleyenler beklenmedik bir olay dönüşü görebilir ancak korkmayın, çünkü sonunda işler sizin için çalışacaktır. Yaratıcılığınız ve sıkı çalışmanız patronunuz tarafından takdir edilecektir. Her gün dua ettiğiniz ve meditasyon yaptığınız sürece iş seyahatleri size iyi sonuçlar verebilir. Yurtdışına değil, kendi ülkenizdeki seyahatlere odaklanmak daha iyidir.

İş: İş dünyasındaki pragmatik düşünceniz ve çalışma şekliniz bu ay çok para kazanmanıza yardımcı olacak. Mesleğinizde saygı göreceksiniz. Büyük şirketler sizinle iş yapmak isteyebilir. İş seyahatleri de uygun olabilir. Avantajınız için anlaşmalar yapılacaktır. Ama değişken zihniniz sizi kızdırabilir. Eğer kontrol edebiliyorsanız, işte biraz şansınız olabilir.

Profesyoneller: Bu ay olumlu bir ruh halinde olacaksınız. Bu, işyerinde kendinize olan güveninizi artırmak için birçok yönden size yardımcı olacaktır. İş toplantılarında patronunuz ve meslektaşlarınızla görünürlük kazanmanıza yardımcı olacaktır. Projelerinizi zamanında bitirdiğiniz için mutlu ve iyi hissedeceksiniz. İş konferansları ve toplantıları için seyahat etmeniz istenebilir. Bu seni meşgul edecek.

Sağlık: Sağlığınız iyi olacak ve günlük işlerinizi tamamlayacaksınız. Ve hafif ateş veya iş stresi nedeniyle kendinizi iyi hissetmiyorsanız, meslektaşlarınız size ofiste yardımcı olacak ve aile üyeleri sizinle evde ilgilenecek. Aile üyelerinizden biri veya birkaçı kendini iyi hissetmeyebileceği için kendinizi yersiz hissedebilirsiniz. Duygusal bir dengesizlik hissedebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeniz ve yoğun işlere ara vermeniz ve kendinizi yenilemeniz tavsiye edilir.

Eğitim: Öğrenciler bu ay iyi vakit geçirecekler. Çalışmalarına kendilerini adadılar ve hatta burs bile alabilirler, ancak bazı zorluklarla karşılaşabilirler ve Mart ortasından sonra gelecekleri için bir kez daha parlak ve umutlu hissedecekler. Bilgelikleri ve sıkı çalışmaları, eğitim hedeflerine ulaşmalarını sağlayabilir. Bu ay boyunca bazı küçük sağlık sorunları sizi endişelendirebilir, çünkü böyle olmayacağı zaman çalışmalarınızı etkileyeceğini hissedebilirsiniz. Zihinsel odaklanma şimdi iyi olacak. Eğer meditasyon yaparlar ve çalışmalarına yoğun bir şekilde odaklanırlarsa, başarılı olabilirler. Ebeveynlerini dinlemeleri gerekir.

Hayırlı tarihler: 1, 2,3, 8, 9, 10, 11, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27

Uğursuz tarihler: 4, 5, 6, 7,15, 16, 17, 12, 13, 14, 21, 27, 28, 29, 30, 31

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status