Başak Burcu Mart 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Mart ayında başak burcu yorumunda bu ay enerjik, hırslı, çeşitli işler için ilham almış olacaksınız. Ev ya da mal mülk sorunlarına karşı dikkatli olun. 6 Mart 2018’de Merkür ve Venüs koç burcuna giriyor. Ciddi konularda yoğunlaşabilir, araştırmalar yapabilir ve mümkün olduğunca çok bilgi toplamaya çalışabilir ve ciddi bir yaklaşım gösterebilir. Duygusal bağlarınız ve sevdiklerinizle diyaloglarınız üzerine çalışabilir ve sevdiklerinizle samimiyeti artırabilirsiniz. 20 Mart 2018’de Güneş ayrıca Koç burcuna giriyor. Bazı sorunların özüne inecek ve ciddi bir yaklaşım izlediğinizde doğru yolda olduğunuzu hissedebilirsiniz. Daha fazla güç ve kontrol isteyebilirsiniz, insanlar sizi daha ciddiye alabilir.

22 Mart 2018’de başlayarak, Merkür koç burcunda geriliyor. Merkür gerilemesi çok şeyi geride bırakmanızı sağlayabilir. Ancak sizin için bu gerileme sizi bir şeyleri takıntılı yapabilir ve kendinize zaman ayırmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Bazen çok ciddi olabilirsiniz, olumsuzluklara fazla odaklanabilirsiniz. Geri adım atmanız ve kendinizi kontrol etmeniz gerekebilir. Eski bir dönüşüm üzerinde çalışmak ya da eski sorunları çözmek için iyi bir zaman olabilir. Elinizdeki işleri halletmek için kendine çok zaman tanıyın ve kendinizi fazla zorlanmamaya çalışın. Gerileme, Nisan ortasına kadar sürecek.

31 Mart 2018’de Venüs boğa burcuna giriyor ve biraz hafifleyerek genişleme, seyahat, öğrenme, öğretme veya yazma için fırsatlar izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz. Bir maceraya çıkabilir ve biraz daha cesur hissedebilirsiniz. Eğer bir ilişkideyseniz eşinizle birlikte bir macera yaşamak isteyebilirsiniz.

17 Mart 2018’de Mars oğlak burcuna giriyor. Yaratıcı projeleri ve girişimleri takip etmek için daha fazla enerjiye sahip olacaksınız. Yaptığınız şeyden hoşlandığınızda daha fazlasını yapabileceğinizi göreceksiniz. Hobileriniz için daha fazla zaman ayırabilir veya yeni hobiler kazanabilirsiniz. Daha pozitif ve eğlenceli olabilir ve kalbinizle bağlantı kurabilirsiniz. Daha romantik ve şefkatli olabilirsiniz. Bir ilişkideyseniz, sevdiğiniz ilk tanıştığınızda hissettiğiniz gibi hissettirebilir ve kıvılcımları geri getirebilirsiniz. Ayrıca daha fazla ilgi görmekten keyif alabilir ve kendinizi ilgi odağında bulabilirsiniz.

Jüpiter, 9 Mart 2018’de akrep burcunda geriliyor ve önümüzdeki günlerde zihinsel olarak daha tembel olabilirsiniz. İşlerinize konsantre olmak zor olabilir. Ne yapmanız gerektiğine odaklanabilmek için kendinize daha fazla zaman ayırmanız veya planlarınız hakkında fikirler bulmanız veya çalışmanız gerekebilir.

1 Mart 2018’de Başak burcunda dolunay oluşuyor ve bu emeklerinizin karşılığını almak için bir zamandır. Doğru yaptığınız ve inandığınız şeylerle ilerleme kaydedebilirsiniz. Ertelediğiniz plan ve işler konusunda aksilik yaşarsınız. Duygularınız daha da artabilir ve daha açık fikirli olabilirsiniz. 17 Mart 2018’de balık burcunda yeni ay meydana geliyor. Hayatınızdaki insanlara odaklanabilir, yeni insanlarla tanışabilir, yeni ilişkiler veya ortaklıklar kurabilir, uzlaşma veya sözlerde bulunabilir ve daha fazla mutlu olmak için gayret gösterebilirsiniz. Dengeli, adil ve arabuluculuk yapmanız gerekebilir. 31 Mart 2018’de ikinci bir dolunay terazi burcunda olacak. Duygusal olarak biraz sakinleşebilirsiniz, ancak diğer insanların sizin hakkınızda düşündükleri şeylere karşı daha hassas olabilirsiniz. Kendi görüşünüzü geliştirin. Finansal planlar üzerine çalışabilir ve yaşamınızdaki istikrar ve güvenliği sağlayabilirsiniz.

Başak Burcu Mart 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Başak burcu Mart ayında aşk hayatı için en şanslı günleri 10 Mart 2018, 11 Mart 2018 ve 12 Mart 2018 olacak. Yalnız ve bekar olanlar kendilerini ilişkiye hazır hissedecekler. Bu ay birine şans verebilirsiniz. İlişkisi olan kişiler de sevdikleriyle eskisi gibi daha mutlu mesut olacaklar. Aşkları yeniden alevlenecek.

Başak Burcu Mart 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Başak burcu için Mart ayında para, kariyer ve iş hayatı için en iyi günler 3 Mart 2018, 4 Mart 2018 ve 31 Mart 2018 olacak. Aile içi masraflar artabilir ve bu yüzden ekonomik yönden kontrollü olmanız gerekiyor. İş hayatında bu ay yeni teklifler alabilir ya da yeni bir proje üzerine çalışabilirsiniz. Bazı değişikliklere kolay ayak uyduracaksınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status