Başak Burcu Kasım 2020 Aylık Yorumu

2020 yılının Kasım ayında başak burcu için umut verici bir zaman olarak kalabilir. Bazılarınız için bir sabit kıymet satın alma uzun zamandır devam eden arzusu yerine getirilebilir. Günlük hayatta pek çok sorunu çok iyi giderebilirsiniz. İşyerinde, yönetimin ortaya çıkardığı zorlukları oldukça başarılı bir şekilde karşılayabilirsiniz. Şimdi hangi kararı alırsanız alın, muhtemelen yararlanacaksınız. Eşinizle sağlıklı bir ilişki yaşarken, genel olarak mutluluk ve kahkaha sizi takip edebilir. Sosyal hayatınız samimi olmalı ve akrabalarınızdan saygı ve şeref alabilirsiniz. Ancak bazılarınız yakından izlenmesi gereken gereksiz harcamalara maruz kalabilir. Hiçbir önemli sağlık sorunu belirtilmemiştir, ancak orada kolayca üstesinden gelinebilecek küçük komplikasyonlar olabilir. Ancak, birkaçınız zaman zaman zihinsel olarak endişeli olabilir. Durumu kontrol altında tutmak için günlük meditasyon yapmaya çalışın.

Aşk İlişkisi: Aşk ilişkinizi önemli ölçüde geliştirebilirsiniz. Arkadaşlarınız ve akrabalarınızla da keyifli vakit geçirebilir, iletişiminiz sayesinde saygın bir statüye sahip olabilirsiniz. Tüm faaliyetleriniz genellikle olumlu sonuçlar verebilir. Bazılarınız buluşmalara da katılabilir.

Finans: Mali durumunuz iyi görünüyor. Ekonomik faaliyetler çoğu zaman destekleyici olabilirken, yatırımlardan elde edilen kazançlar bazılarınızı tatmin edebilir. Bir varlık satın almak da birkaç yerine getirme sağlayabilir, ancak anlaşmadan önce belgeleri tamamen doğrulamanız gerekebilir. Ailede hayırlı olaylar için harcama yapma şansınız var. Finansta dalgalanmalar zaman zaman sizi endişelendirebileceğinden, dikkatli ve mantıklı bir şekilde harcamaya çalışın.

Kariyer: Bu, çalışanlar için umut verici bir dönem olabilir. İhtiyaca göre birden fazla görevi tamamlayabilir ve beklentilerinizi kolaylıkla karşılayabilirsiniz. Muhtemelen işyerindeki sorunları gidermek için iyi bir danışman bile olabilirsiniz. Görevlerinizden bazılarını sizin adınıza bitirebilecek meslektaşlarınıza devretmeye çalışın

İş: Artık iş dünyasında yeni girişimler başlatabilirsiniz. Düşüncelerinizi içtenlikle eyleme geçirebilirsiniz. Bağımsız olarak çalışmaya başlamaya çalışın, bu, istediğiniz ilerlemeyi gerçekleştirmenize yardımcı olabilir. Bazılarınız iş için seyahat edebilir, bu da verimli olabilir. Ancak sonuç almak için sabırlı olmanız ve kafa karışıklığından kaçınmanız gerekebilir, çünkü işte küçük rahatsızlıklar olabilir.

Profesyoneller: Başak burcu uzmanları için bu iyi bir zaman olabilir. Güçlü gösteriniz, genel performansınız üzerinde verimli bir etki yaratabilirken, astlarınızla samimi ilişkilerinizi sürdürebilirsiniz. Hatta bazılarınız çalışmanız için takdir bile alabilirken, size ek sorumluluklar da eklenebilir. Ancak, işyerinde ‘iki kat hızınız’ sayesinde iş baskısından kurtulabilirsiniz. Birkaçınız yurtdışına çıkmak için profesyonel bir fırsat da elde edebilirsiniz.

Sağlık: Sağlığınız iyi olmalı. Ancak bazılarınızın sindirim sorunlarından muzdarip olması mümkündür. Lütfen bunların başlıca nedeni olabilecek yağlı ve abur cubur yemekten kaçının, ancak uygun bir diyetle devam edin. Dahası, meditasyon yapmak size konsantrasyon sağlayabilir ve işe odaklanmanıza yardımcı olabilir.

Eğitim: İçinde bulunduğunuz ay sizin için faydalı olabilir ve size daha iyi sonuçlar verebilir. Ancak, her şeyi hafife almayın, çünkü bu size şu anda veya gelecekte hiçbir fayda sağlamaz, ancak çalışmalarınızı tamamlamak için yeterince kaliteli zaman harcayın. Arkadaşça davranışınız da sizi daha iyi bir insan yapabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status