Başak Burcu Kasım 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Kasım ayında başak burcu için barış ve ilerleme Kasım ayını özetleyebilir. Engeller ortadan kalkabilir ve başarı size gülümseyebilir; çabaların meyvesini alabilir ve odaklanmış çalışmalar istenen sonuçları alabilirsiniz. İletişim hayati bir rol oynayabilir ve fikirlerini ifade ederken kesin ve tutarlı olmaları gerekebilir. Bunlar genellikle cesur olmanızı gerektirir ve kendinden emin kararlar almanız önemli olacak. Bu ay özellikle aslanları hem kişisel hem de resmi cephelerde birçok zor durum bekleyebilir. Sosyal çevreleri genişleyebilir ve eski dostlarla görüşebilir veya meslektaşlarla da tanışabilirler. Dengeli bir diyet ile bu ay sağlığınızı korumaya özen gösterin.

Kasım’da başak burçları başkalarının ciddi olmayan veya yanlış tutumu yüzünden başarısızlığa uğrayacak önemli bir söz veya değişim planı ile hayal kırıklığı yaşayacaksınız. Verilen sözlerin tutulmaması üzebilir. Bu ay mahkeme prosedürleri veya davalar için elverişsiz bir ay olacaktır. Kasım ayında bir çocuğun sağlığına dikkat etmelisiniz ya da bir çocukla başka ciddi bir sorunu çözmeniz gerekecektir (bu çoğu durumda bir oğlu veya torunu etkiler). Bu ay, bir gün içinde bile çok hızlı bir şekilde değişecek olan farklı pozitif veya olumsuz deneyimlere sahip, çok zıt ve istikrarsız olacaktır. Şimdi her zamankinden daha fazla kendi sözleriniz, kararlarınız ve hedefleriniz üzerinde kendi kendinizi kontrol etmeniz gerekecektir.

Yay, Koç ya da Aslan burcunun altında doğmuş bir akrabanızla olan ilişkiniz, o kişinin duygusal doğası ve bir şeylerin beğenilmediği bir zamanda ortaya çıkması mümkün olmayan kontrol edilemez tepkiler nedeniyle sizin için zor olacaktır. Aileniz içinde bazı problemler üstesinden gelmeniz gereken stresli bir duruma sahip olacak. Kasım, işiniz veya eğitim için iyi bir ay olacak. Yeni görevler için fırsatlar, daha iyi sonuçlar elde etmek ve bazı durumlarda daha fazla çalışma için fırsatlar olacaktır.

Başak burcunun genç temsilcileri, çoğunlukla kendi geleceklerinin daha iyimser bakışları nedeniyle daha başarılı bir ay geçirecekler. Yengeç, Akrep veya Balık burcu altında doğan insanlarla olan ilişkiniz, size bazı faydalar, yardımlar veya başarılar getirecektir. 35 yaşın üzerindeki erkekler zor bir iletişime sahip olacaklar veya bir çocuk veya genç bir kişiyi ilgilendiren başka karmaşık bir duruma dahil olacaklar.

Başak Burcu Kasım 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Evli olanlar ev hayatlarında pürüzsüz ve hoş olabilir ve muhtemelen romantizm dolu anlar artar. Eş ve çocuklar onlara destek, memnuniyet ve neşe sağlayabilirler. Aşk meseleleri tatmin edici olabilir ve herhangi bir tomurcuklanan aşk ilişkisi ihtiyaç duyduğu tüm gücü alabilir ve tam teşekküllü ve güzel bir ilişkiye dönüşebilir.

Ayrıca Bakınız: Başak Burcu 2019 Yorumu

Başak Burcu Kasım 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Kariyer hayatı bu ay normal olabilir ve düzenli görevleri yerine getirmek için basit taktikler kullanmanız mantıklıdır. Performans becerileri, çalışma ortamında büyük destek verebilir, ancak üstlendikleri tüm ödevlerde iyi bir netliğe sahip olmaları gerekebilir. Takdir, isim ve şöhretin hepsi bu ay yolunda gelebilir, ama biraz gecikmeyle. Başak burçları başarılı iş adamları olarak kendilerini kanıtlamak için öne çıkacaklar. Ortaklık girişimleri de aktif katkılarına ihtiyaç duyabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status