Başak Burcu Kasım 2017 Aylık Yorumu

2017 yılının Kasım ayında başak burcu aile konularına odaklanıyorlar. Merkür, 5 Kasım‘da ateş grubu olan Yay burcuna geçiş yapıyor ve kendinizi duygusal olarak ifade etmek ve ne hissettiğiniz hakkında net bir şekilde bilgi edinmek için vakit ayırmak isteyebilir. İç dünyanızda bazı şeyleri sorgulamak isteyebilirsiniz. Zihniniz ve duygularınız birlikte çalışabilir ve söylenen sözcüklerin arkasında ne anlama geldiğini ve konuşmalardaki duyguları anlayabilirsiniz. Kelimelerden daha fazla duygusal olarak etkilenebilir, ne diyorsan, gerçekten demek istediğim şey budur diye karşı tarafa sorabilirsiniz. Güneş, 21 Kasım‘da yay burcunda Merkür’e katılıyor ve sevdikleriniz tarafından kendinizi en rahat hissedeceğiniz yerlerde veya sizi en iyi bildiğiniz insanlarla ya da duygusal olarak ifade edebildiğiniz kişilerde vakit geçirebilirsiniz. Duygularınızı kontrol altında tutup, kendi içinizde güçlenmeye çalışabilirsiniz.

Venüs, 7 Kasım‘da su grubu olan Akrep burcuna girdiğinde zihninizi kullanmanın ve zihinsel olarak zorlanmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Sahip olduğunuz ekstra zihinsel enerjiyi tüketirken kendinizi meşgul edebilirsiniz ve programınızı doldurmaya odaklanabilirsiniz. Başkalarına karşı çekici olabilirsiniz ve net iletişim kurmak için doğru yolu bulursanız, daha cazip olanaklar elde edebilirsiniz. Aşktan ziyada karşı tarafla zihinsel bir bağlantı olması daha da önemli olabilir. Bekarsanız istediğiniz gibi konuşabileceğinizi birini hayatınıza sokmak isteyebilirsiniz. Bir ilişkide olanlar partnerleriyle güçlü iletişim kurmak için çaba gösterebilirler.

Neptün su grubu olan Balıklarda geriye doğru ilerleyişini sonlandırıyor ve son birkaç ay içinde hayatınızdaki insanlarla nasıl baş edileceğinizi bulmak ve ilişkilerinizi ve partnerinizi yönetmek için uğraşmış olabilirsiniz. Artık biten geri dönüşüm ile ilişkilerinizde sis ortadan kalkıyor. Belirsizlikleri ve karamsar düşünceleri atıyorsunuz. Bu ay içgüdülerinizi dinlemeye çalışmanız gerekebilir.

Dolunay, 4 Kasım‘da toprak grubu olan boğa burcu ile buluşuyor. Bazı fikirlerinizi savunacak, tutku ile bağlı olduğunuz şeylere sahip çıkacak, inancınızı güçlendireceksiniz. Veya kendinizi artık uyumlu hissetmediğiniz inançlardan uzaklaşmanız gerektiğini hissedebilirsiniz. Yasal bir meseleyi halledebilir, bir eğitim sürecini tamamlayabilir, yurtdışından eve gelebilir, ilerleme veya araştırma planlarını tamamlayabilir ve iyimser olmaya çalışabilirsiniz.

Akrep’de 18 Kasım‘da yeni bir ay meydana gelir ve yeni projelere ve girişimlere odaklanabilir, sosyal takviminizi doldurabilir, söylemeniz gereken bir şeyi söyleyebilirsiniz. Yeni ay ile birlikte iyi haberlere kavuşabilir, güzel şeyler öğrenebilir, sosyal hayatta aktif olabilirsiniz. Veya çok sayıda daha küçük proje başlatabilirsiniz.

Başak Burcu Kasım 2017 Aşk ve İlişkiler Yorumu

21 Kasım, 22 Kasım ve 23 Kasım tarihlerinde aşk hayatınızda bir hayli şanslı olabilirsiniz. Özellikle ilişkinizde karşı tarafa duygularınızı daha net belirtebilecek, ne istediğinizi, ilişkiden beklentilerinizi doğru sözlerle açıklama şansı elde edebileceksiniz. Artık geçmişteki ilişkilerin kötü etkileri üzerinizden kalkıyor. İlişkisi olmayanlar ise aynı fikirlerde buluştukları, kafa yapıları birbirine uyan kişiler ile aşk yaşamak isteyebilirler. Sizi anlayan birinin hayatınızda olmasını isteyebilirsiniz.

Başak Burcu Kasım 2017 Kariyer ve İş Yorumu

14 Kasım ve 15 Kasım tarihlerinde para ve iş hayatında şanslı günlerinizi yaşayabilirsiniz. Özellikle iş hayatında sorumluluk almaktan kaçınmıyor, güçlü iletişim kurarak çalışma hayatında ön plana çıkıyor olabilirsiniz. Bu ay kontrollü harcaman yaparak ve mali konularda dikkatli olarak temkinli davranabilirsiniz. Ailenize vakit harcamanız gereken zamanlarda iş ikinci planda kalıyor olacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status