Başak Burcu Haftalık Yorumu (9-15 Ekim 2017)

Başak burçları Ekim ayının ikinci haftasında Jüpiter etkisiyle kısa yolculuklar, kısa kurslar, eğitim, kardeşler, medya, teknoloji, elektronik gibi konularda üçüncü evine geçecekler. Önümüzdeki bir yıl için çok çalışmanız gerekecek. Bu nedenle çok yoğun bir insan haline gelecek, her şeye yetişmeye çalışacaksınız Kardeşleriniz ve akrabalarınız sizin yardımınıza ihtiyaç duyabilirler. Onlara destek vermeniz gerekebilir. Partnerinizle birlikte her ikiniz de birbirinizi destekleyebilirsiniz. Ailenizin mutluluğu için çok çaba harcayacaksınız.

Başak burçları bu hafta yeni bir şeyler öğrenmek ve hobilerle ilgilenmek için iyi bir zamana sahip olacaklar.  İletişimle ilgili faaliyetler daha yüksek bir modda olacaktır. Kısa yolculuklar ve kariyerle ilgili eğitim için seyahatler planlanabilir Bu hafta yeni bir elektronik cihaz da satın almak için iyi bir zamandır.

9 – 15 Ekim Haftası Başak Burcu Haftalık Yorumu

Venüs başak burcunun 2.evinde ve bu sebeple kendinize daha çok değer verecek, ailenizle iyi iletişim kuracak ve maddi varlıklar gündeme gelecek. Bu hafta, finansman için çok önemli bir zamandır. Yeni bir yarı-zamanlı işe veya yeni bir iş planına başlamaya çalışacaksınız.Ailenizle konuşmanız gereken ciddi konular olabilir.

Bu hafta başak burcu olanlar için yeni bir kursa başlamakta iyi bir zamandır. Öz-değeriniz konusunda çok bilinçlisiniz. Venüs Güneş’le birlikte, bu yüzden başkalarının sana meydan okuduğunu hissedebilirsiniz. Meslektaşlarınızla ve diğer kişilerle çok dikkatli olmalısınız. Maddi varlıklarınızı düzenlemeye çalışacaksınız.

Başak Burcu Haftalık Aşk ve İlişkiler Yorumu

Aşk konularında küçük bir yardıma ihtiyacınız varmış gibi hissedebilirsiniz. Plüton yıllarca romantizm alanında ilerledi. Bu gezi, sana kalbin açılması etrafa bakış açınızı sonsuza kadar değiştirmesi, size gerçek aşk gücünü öğretmesi yönünde güzel faydalar sağlayacak. Ancak bu hafta Plüton, hem Merkür hem de Güneş etkisiyle kendisini körükleyen bazı sorunlarla karşılaşacak. Sevgilinizin üzerinizde baskı yaptığını ve bazı konularda sizi manipüle etmeye çalıştığını düşünebilirsiniz. Bu baskıyı aranızda geçen mali açıdan konuşma yüzünden hissedebilirsiniz. Herhangi bir baskıya maruz kalmamaya dikkat etseniz de aşırı savunmacı ve tepkili olmamaya gayret edin.

Başak Burcu Haftalık İş ve Kariyer Yorumu

Bu hafta kariyer ve iş hayatı alanında yolunuz açık olacak. Artık bir şeyleri daha net görebiliyorsunuz. Harekete geçmenin zamanı geldi. Gerekirse stres azaltmak için hayatınızı gözden geçirin. İşyeriniz, bazı zor iş arkadaşlarınız veya ihmalkar bir patron işinizi kötüleştirebilir. Eyleme geçmek sessizlik içinde acı çekmekten daha iyidir. Hafta ortası halkla ilişkileri geliştirmek için olumlu bir süreç olacak. Başkaları ile kolay iletişime geçebileceksiniz. Özellikle mesleğiniz bu yöndeyse iyi bir satış ve pazarlama enerjisi hissedeceksiniz. Dürüst olun ve en iyi sonuç için abartmayın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status