Başak Burcu Haftalık Yorumu (16-22 Ekim 2017)

Haftalık Başak burcu yorumunda Merkür akrep burcuna geçiş yapıyor ve 17 Ekim tarihi ile birlikte gizli saklı şeyler gün yüzüne çıkabilir. Bu hafta içinde kısa geziler, kısa dersler, eğitim, kardeşlerle planlar, medya, teknoloji, elektronik ve yazı gibi konular üçüncü evininizi tetikleyecek. Merkür etkisi salı günü sonrasında iletişim, mantıksal konular ve teknolojiyi temsil eder. Böylece, önümüzdeki birkaç gün boyunca, hafta başından itibaren kardeşlerinizle veya çalışma arkadaşlarınızla veya partnerinizle çok fazla iletişim kuracaksınız. 19 Ekim yeni ay ile birlikte yabancılarla iletişim, seyahat etmek gündeme gelecek. İş seyahati de olabilir. Hafta sonu ise huzur isteyeceksiniz.

Başak burçları hafta içinde güçlü iletişimler kuracaklar. Özellikle pazartesi günü aile bireyleri ile güçlü iletişimde olmanız gerekecek. Eğitim alanında da güzel gelişmeler olabilir. Salı günü sonrası Merkür’e geçişle burcunuzdaki eviniz çoklu görevi temsil ediyor. Bu hafta fiziksel ve zihinsel açıdan çok aktif olmanız gerekiyor. İletişimi ilgilendiren işlerde meşgul olacaksınız. Satış, pazarlama ve medya ile ilgili işler ortaya çıkacak ve kendinizi kanıtlamak zorunda kalacaksınız. Bu hafta öğrenmeye açık olacaksınız. Çarşamba günü yakın çevrede güzel şanslar gelecek. Perşembe günü yeni ay ile birlikte girişimler gündeme gelecek. Başak burçları bu hafta sağlıklarına dikkat etmeliler. Geri kalan konularda pek sıkıntı yaşanmayacak. 19 Ekimden birkaç gün sonra yeni iş projeleri ya da başka yenilikler için uygun olacak.

16 – 22 Ekim Haftası Başak Burcu Haftalık Yorumu

İş ile ilgili eğitim programları ve beceri geliştirmeye yönelik eğitimler alabilirsiniz. Kendinizi kariyer alanında geliştirebileceğiniz bir hafta olacak. Yeni şeyler öğrenmek isteyeceksiniz. Kendi girişimlerinizi başlatmayı deneyebilirsiniz. Ancak perşembe günü sonrası projelerinizi hayata geçirmelisiniz. Yeni insanlarla tanışacaksınız ve bu sayede yeni fırsatlar karşınıza çıkacak. Yeni iş bağlantıları aramak için iyi bir zaman olacak. Ancak böyle anlaşmalar oluşturmakta biraz yavaş olmanız gerekir. Çevre edinirken aceleci davranmayın. Merkür sizi düşüncesizce ve bencilce konuşmaya zorlayabilir, bu yüzden lütfen dinleyici taraf siz olun.

Bu hafta başak burçları teknoloji ile ilgili çalışmalara başlayabilirler. İnternet alanında yeni projeleriniz olabilir. Kısa veya uzun yolculuklar da görülür. Hafta sonu tatil planı yapabilirsiniz. Meslek ve eğitim için de yolculuk edebilirsiniz. Komşularınız daha zorlayıcı olabilir. Önümüzdeki günlerde sağlığınıza çok dikkat etmeli, dinlenmeye de zaman ayırmalısınız.

Başak Burcu Haftalık Aşk ve İlişkiler Yorumu

Eşiniz sizden daha hızlı para harcıyor olabilir. Onun daha çok para harcaması problem olacak. Bu hafta maddi konularda partnerinizle sorunlar yaşayabilir ve onu eleştirebilirsiniz. Finans ve birbirinizin finansal alışkanlıkları hakkında dürüst bir şekilde konuşmanız gerekebilir. Ona harcamalarına dikkat etmesi yönünde uyarıda bulunmanız gerekebilir. Karşı tarafın tutumlu olmaması ilişkinizi bozabilir ve öfkenizi kontrol edemeyebilirsiniz. Maddi konular yüzünden aranızdaki aşk bağı zayıflayabilir. Partnerinizin de sizin kadar mali konularda sorumluluk sahibi olmasını bekleyeceksiniz.

Perşembe gününden sonra nakit akışınızı artırmak için harika bir fırsatınız olacak. Mesele, paranızı doğru yönetmeniz için akıllıca çalışmanız ve eşinizin buna saygı duyması gerekecek. Neyse ki, bunu tartışmaya istekli olduğunuzdan, güçlü bir değişiklik yaratmaya yönelik tutumunuz yaratacaktır. Konuşmaya başlayın! Para, ilişkilerde bu hafta tek problem olacak.

Başak Burcu Haftalık İş ve Kariyer Yorumu

Bu hafta geleceğinizi güvene almak için yeni kazanç kapıları arayabilir, daha tutumlu olabilir ve birikim yapmaya karar verebilirsiniz. Hatta ek iş ile para kazanmak isteyebilirsiniz. Çarşamba günü elinize bir miktar geçecek. Ancak 20 Ekim sonrasında yeni gelir kapısı arayışı için yeni insanlarla tanışacak, girişimde bulunmak isteyeceksiniz. Borçlarınızı kapatmanız için aile ekonominizi gözden geçirmelisiniz. Eğitim hayatı devam eden başak burçları için bu hafta sınavları ve derslerinde başarı devam edecek.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status