Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (9 Temmuz 2018 – 15 Temmuz 2018)

Başak burcu haftalık yorumunda bu hafta ev içerisinde ertelenen işlerinizi tamamlayabilir, evinize masraf yapabilirsiniz. Özellikle mobilya ve teçhizatı elden geçirme ya da değiştirme gibi işler için iyi bir hafta geçirebilirsiniz. Ev veya aile sorunlarınızı çözmek için bu hafta elverişli olacak. Aileniz ile aranızdaki sorunları aşabilir, bu hafta eski neşenizi geri kazanabilirsiniz. Ev içerisinde dargın olduğunuz birinin de gönlünü alabilirsiniz. Bu hafta çeşitli devlet kurumlarına ziyaretlerde bulunmanız olasıdır. Devlet dairelerindeki işlerinizi sorunsuz tamamlayabilirsiniz.

Başak burcu bu hafta birçoğunuz iş hayatında veya meslekte bir değişiklik yaşayacaksınız. Bu hafta, herhangi bir nedenle işyerinden iş meslek, hastalık izni gibi çeşitli sebepler ile izin alabilirsiniz. Bu günlerde siz ve akrabanız arasında ortaya çıkan bir sorunu veya tartışmayı çözmeniz gerekecek. Bu hafta, hassas ve tartışmalı konularda taviz verme fırsatına sahip olacaksınız. Daha anlayışlı olabilirsiniz.

9 Temmuz – 15 Temmuz Haftası Başak Burcu Haftalık Yorumu

Başak burcu bu hafta tatil planları yapmaya başlayabilirsiniz. Bu hafta bu yaz sonunda bir gezi düşüneceksin. Bunun için sevdiklerinle bir plan yapabilirsin. Bu tatil bir davetle, turizm için veya yaşadığınız ülkenin dışında olacak.

Bu hafta seyahat ediyorsanız, diğer kişilerin hareketlerinden gelecek sorunların olması söz konusu olabilir. Başka biri yolculukta sizi huzursuz edebilir. Ya da seyahat etmenize engel bir durum çıkabilir. Bu gibi durumlarda daha sakin olmanız gerekebilir.

Ayrıca Bakınız: Başak Burcu Aylık Yorumu

Beklenmedik durumlar finansal olarak ortaya çıkacaktır. Hareketlerinizde biraz daha pratiklik ile zor bir durumdan kurtulabileceksiniz. Başak kadınları özel bir fırsat için davetiye alacaklar. Başak erkekleri herhangi bir öneri, davet, bilgi veya habere açık olmalılar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status