Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (9 Nisan 2018 – 15 Nisan 2018)

Başak burcu haftalık yorumunda bu hafta Merkür, aşk hayatı, kriz, yatırımlar, finanslar, vergiler, sigortalar, ortaklıklar ve kredilerin 8.evine kadar bir yavaşlama modunda hareket ediyor. Bu çok önemli bir zaman ve finansal ilişkileriniz konusunda dikkatli olmalısınız. Bire bir tartışmalar olacak. Lütfen ortaklarınızın görüşlerini de dikkate alın. Tüm finansal işlemleriniz hakkında iki kez düşünmek zorunda kalabilirsiniz. Bu da finansal yardım almanın veya vermenin zamanı. Vergi ve sigorta ile ilgili sorunlarınızı çözmeniz gerekecektir. Ortak girişimlerde de daha fazla özen gösterilmelidir.

Mars, yaratıcılık, kendini ifade etme, spekülatif işletmeler, ağ oluşturma, kendini tanıtma ve gençlik gibi konuları tetikleyecektir. Bu, kendini tanıtmak için iyi bir zamandır. Kendi girişimlerinizi düşünebilirsiniz. Yaratıcı yeteneklerinizi bu girişimlerde kullanmak zorundasınız.

Yeni bir hobi hakkında düşünebilirsiniz. Takım girişimleri ve eğlence programları da görülebilir. Bu, yaratıcı yetenekleriniz için iyi bir fırsat olarak görülmelidir. Genç gruplarla çalışacaksın. Takım girişimlerinde tartışmalar da olabilir.

Venüs yabancı seyahatler, dış ilişkiler, yüksek öğrenim, öğretim, yayıncılık, maneviyat ve felsefe için bölünmeyi tetikliyor. Bu yabancı seyahatler, yüksek çalışmalar ve öğretim ile ilgili şeyler için iyi bir zamandır. Felsefeye ilgi duyacaksınız ve inanç sistemlerinizi ifade etme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Uluslararası toplumla da yakın etkileşimler olabilir. Yazma ve yayınlama fırsatları da görülmektedir. Yeni insanlarla tanışacaksın. Yabancı işbirliğine sahip projeler de mümkündür.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status