Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (8 Ocak 2018 – 14 Ocak 2018)

Başak burcu haftalık yorumunda bu hafta vazgeçilmez kararlar ve eylemlerde bulunmanız olasıdır. Bu sebeple hafta başında geri alamayacağınız bir şey yapmadan önce kendinizden emin olmanız oldukça önemlidir. Bir kez harekete geçtiğinizde kendinize güvenmenizi sağlayabilirsiniz. Hatta cesur ve güzel dönüş sağlayacak hamlelerde de bulunabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde, çok daha aktif olabilirsiniz ve fırsatlar aramak için istekli olabilirsiniz. Özellikle bazı merak ettiğiniz ya da kendinizi geliştirmeniz gereken konularda ilgi toplayabilir veya tavsiyeler alabilirsiniz.

Bu hafta aşk hayatında da önemli gelişmeler olabilir. Sevdiğiniz insanla geleceğe yönelik daha radikal kararlar alabilirsiniz. Aranızdaki bağ güçlenecek. Perşembe günü Merkür aşk ve ilişkiler alanına giriyor. Önümüzdeki haftalarda yaratıcı projeler ve girişimler üzerinde çalışabilir ve sevdiğiniz şeylere odaklanabilirsiniz. Hafta sonu, en iyi tanıdığınız insanlarla veya kendinize biraz zaman ayırabilir, duygusal destek ve konfor hissettiğiniz yerlerde ve en rahat ve ev gibi hissedeceğiniz yerlerde vakit geçirebilirsiniz.

8 Ocak – 14 Ocak Haftası Başak Burcu Haftalık Yorumu

Başak burcu için haftanın en iyi günü Perşembe olacak. Bu hafta bazı insanlarla olan ilişkinizde farklı çatışmalar ya da gerginlikler sizi yanlış anlamalara sürükleyebilir. İnsanları anlamakta zorluk da yaşayabilirsiniz. Bazı fikir ayrılıkları olması söz konusu olacak. Artık çoğu başak burcu önemli kararlar verecek veya değişim yolunda ilk adımlarınızı atacaksınız.

Bu hafta profesyonel düzeyde, farklı deneyimler yaşayabilirsiniz, yenilikler söz konusu olabilir. Yoğun stres altında kalabilirsiniz veya bazı anlar iş hayatında zorlanma söz konusu olabilir. Kariyer ve eğitim hayatında endişe ya da ciddi çatışma yaşayacaksınız. Ancak kısa sürede atlatabilirsiniz Artık, kariyer, eğitim veya iş dünyasında kesin sonuçlara ulaşmanız için benzersiz bir şans karşınıza çıkabilir.

Para konusunda bu hafta rahat geçecek. Aile arasında para ile ilgili önemli sohbetler olacak veya ailenizin finansmanı ile bağlantılı olarak belirli eylemler yapılacaktır. Hafta içi aile içine ekstra para girebilir.

Başak burçları aşk hayatlarında bu hafta hoşlandıkları kişilerden karşılık bulabilirler. Özellikle iş yerinde biri ile samimi bir durum söz konusu olabilir. Bir nedenle sır saklamak ve önemli bir karar vermek olasıdır. Hafta boyunca ilginç bir gelişme olabilir ve ilişkiler yeni bir boyut kazanabilir. Hafta boyunca geçici gerginlikler olacak veya başka bir yerleşim bölgesinde yaşayan akrabalarınızla daha ciddi görüşmelere sahip olacaksınız. Kurnazlıktan ve manipülasyondan kaçının ve birisi size bu şekilde davranıyorsa, tutumuna hoş görmediğinizi söyleyin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status