Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (7 Mayıs 2018 – 13 Mayıs 2018)

Başak burcu haftalık yorumunda bu hafta birlikte olduğunuz biri varsa onun ailesi ya da yakın çevresinden bazı insanlarla aranızda sorunlar olabilir. Başkalarının ilişkinize müdahale etmesine izin vermemelisiniz. Yoksa sevdiğiniz insanla aranızda sorunlar artabilir. Bekar olanlar ise doğru yerde doğru insanla tanışarak aşkın gücünü bu hafta hissetmeye başlayabilirler. Bu hafta ailenizden bir erkeğin ya da bir arkadaş çevresinin size söylediği ya da önerdiği şeyleri daha ciddiye almanız gerekir. Sizi kandırmaya çalışan kişilere karşı ise temkinli olun. Başkalarının sizi dolduruşa getirmesine izin vermemeli, bazı şeylerin aslını öğrenmeden kimseyi yargılamamalısınız.

Başak burcu bu hafta endişeleriniz ve kaygılarınız ortadan kalkacak. Ayrıca bunlardan bazılarına çözüm bulma şansına sahip olacaksınız. Bazı sorunlarınız kolayca çözülebilir ve siz de mevcut problemleri tek başınıza kısa sürede aşabilirsiniz. Ancak işinizle ilgili çıkar sahibi olan insanların beklentilerine izin vermemelisiniz. Sizi kullanmak isteyen kişiler olabilir. Duygusal yönden de sömürmeye çalışan kişilere dikkatli olun.

7 Mayıs – 13 Mayıs Haftası Başak Burcu Haftalık Yorumu

Başak burcu hafta genelinde ilginç deneyimler ve farklı haberler sizi şaşırtabilir yeniliklere açık olabilirsiniz. Kendi kişisel gelişiminiz (isteklerinizden farklı) olsa da, sizin için çok yararlı olacak. Bir kursa yazılabilir ya da araştırma yapabilirsiniz. Aşk hayatında yoğun duygularınız olabilir. Bununla birlikte, duygularınız kontrol altına almalı ve dengesiz ruh halleri önlenmelidir.

Genel olarak, bu hafta kişisel hayatınız, olumlu duygular ve deneyimler ilginç olacaktır. Mutlu olacağınız haberleri paylaşmak için acele etmenize gerek yok. Çevrenizdeki insanlara söylemeden önce, kendiniz içinde eğlenmek için zaman ayırın.

Hafta boyunca, çoğunuz çeşitli kaynaklardan ve küçük bir miktar ekstra para kazanabilirsiniz. Para için beklenen bir haber de gelebilir ya da bir ödemeniz zamanında elinize geçebilir. Bu haftaki başarılarınız geçici olmayacak ve hayatınızda tam tersi kalıcı olacaklar. Bu hafta, herhangi bir özel etkinliği hatırlamıyor olsanız bile, geleceğiniz için çok önemli olacak. Bu hafta sevdiğiniz hiç kimseyi ihmal etmeyin!

Ayrıca Bakınız: Başak Burcu Mayıs Yorumu

Yeni tanıdıkların hayatınızda göz ardı edilmemesi gereken bir misyonu vardır. Yeni bir tanışma henüz profesyonel yaşamınıza, kariyerinize veya işinize yansımasa da ileride size fayda sağlayabilir. Yeni tanışacağınız birinin bağlantıları sayesinde önünüze bir fırsat kapısı açılabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status