Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (7 Eylül 2020 – 13 Eylül 2020)

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Başak burcu haftalık yorumunda bu hafta, Ay’ın hafta boyunca sırasıyla sekizinci, dokuzuncu ve onuncu evlerinde geçiş yaptığını görecekler. Hafta, Başak için umut verici bir notla başlamıyor, çünkü Ay sekizinci dönüşüm ve değişim evlerinden geçecek. Ay  Mars’ın yedinci evdeki konumu, dürtüsel ve agresif doğanızın da iş ortaklıklarınızda bazı problemlere yol açabileceğini gösterir.

Profesyonel olarak, bu toprak burcunda doğan bazı yerliler için yaşlılarla tartışmalar var. Şu anda, para kazanmak için kısayollar arayacaksınız, bu da sizi spekülasyon ve kumarla ilgili etkinliklere kaptırabilir.

Ancak, bu tür faaliyetlerde bulunmaktan kaçının; aksi takdirde başınız büyük belaya girecektir. Ayrıca, bu dönemde yasalara veya hükümete aykırı hiçbir şeye düşmeyin.

Dahası, dokuzuncu evinizdeki Ay’ın pozisyonundaki bir sonraki hareketi muhtemelen biraz rahatlama getirecektir.

Eşiniz veya eşinizin ailesi bu geçiş sırasında size büyük destek sağlayacak ve onlarla büyük bir dostluğun tadını çıkarmanız muhtemeldir. Başak birçoğu için hükümetten ve hükümet kuruluşlarından elde edilecek faydalar tahmin edilebilir.

Ay’ın bu konumu, derin özlem arzularınızı yerine getirmenize de yardımcı olacaktır. Bu süre zarfında, herhangi bir eski arkadaş veya tanıdıkla buluşmak, sizin için var olduğunu hiç düşünmediğiniz yeni fırsat kapıları açacaktır.

7 Eylül – 13 Eylül Haftası Başak Burcu Haftalık Yorumu

Onuncu evinizde konumlanan dokuzuncu evin lordu Venüs, diplomatik becerilerinizin sizi profesyonel arenanızda yüksek başarıya götüreceğini gösterir.

Ay’ın bir sonraki pozisyonu, babanızla ilişkinizin geliştiğini görecek ve bu süre içinde babanız ve babanız benzeri figürlerden tam destek alacaksınız.

Bu gezegensel hareket, toplumunuzdaki statünüzün geliştiğini görecek ve insanlar size tavsiye için gelecek. Bu süre içinde kazançlarınızı ve gelirinizi artıracak bir fırsatla karşılaşmanızın muhtemel olduğunu gösterir.

Ayrıca, geleneksel işlerinde olanlar için, bu süre zarfında işlerini genişletmek için birçok iş teklifiyle karşılaşacaklar. Genel olarak, haftanızı sonlandırmak için çok hayırlı bir geçiş.

Ayrıca Bakınız: Başak Burcu 2021 Yorumu

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status