Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (6 Temmuz 2020 – 12 Temmuz 2020)

Başak burcu haftalık yorumunda bu hafta, bir devlet, banka, vergi veya başka bir kurum aracılığıyla çeşitli kişisel veya ailevi konuların çözümüne ilişkin daha ciddi taahhütleriniz olacaktır. Hafta boyunca akraba çevrenizdeki bir kişinin işinde ciddi problemleri olabilir ve bu durumla ilgili tartışma ve anlaşmazlıkların bir nedeni olabilir.

Bu yedi gün boyunca, evinizdeki sıkıntılar hızla gelip gidecek, bu yüzden nedenlerine ya da nihai kazanan kim olacak. Ortaya çıkan ev sorunları, yüksek maliyetler veya ciddi sonuçlar olmaksızın hızlı bir çözüme sahip olacaktır.

Hafta boyunca, özellikle bir erkekle ilgiliyse, hediye alırken (eğer ihtiyacınız varsa) dikkatli olun. Sadece sevmeyeceği, aynı zamanda bir hakaret ya da kötü tadın tezahürü olarak kabul edilebilecek bir şey satın almak mümkündür.

6 Temmuz – 12 Temmuz Haftası Başak Burcu Haftalık Yorumu

Başak burcu bu hafta boyunca, çoğunuz hoş bir vesileyle ve önemli nitelikte bir toplantıya veya görüşmeye katılırsınız. Bir mahkemeye veya yasal davaya dahilseniz, hafta içi gelişmesi için elverişli olacaktır.

Ayrıca Bakınız: Başak Burcu Temmuz 2020 Aylık Yorumu

Bu yedi gün boyunca Terazi, Kova veya İkizler burcunda doğan insanlarla iletişim kurmaktan ve geleceğiniz için planlar yapmaktan mutluluk duyacaksınız. 35 yaşında erkekler, mülk davaları ve özellikle belgelerle uğraşırken dikkatli olmalıdır. Neyi imzaladığınıza ve ne aldığınıza dikkat edin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status