Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (6-12 Kasım 2017)

Haftalık başak burcu yorumunuzda bu hafta Merkür, Yay burcunun ateş sembolüne doğru ilerleyecek ve ailenizin, evinizin, ebeveynlerin, aile büyüklerinizin ve duygusal güvenliğinizin 4.evinde tetiklenecektir. Aile üyelerinizle çok fazla iletişim kuracaksınız. Ailen kişisel hayatınla ilgili olarak farklı bir görüşe sahip olabilir. Sizi bazı konularda eleştirebilirler veya uyarabilirler. Bazılarınız ev değişikliği yapabilir ya da yaşadığı yeri değiştirebilir. Evden çalışma da görülüyor. Evden çalışarak ek gelir elde etmek için iyi bir başlangıç yapabilirsiniz.

Gayrimenkul alanında yeni fırsatlar ortaya çıkacak. Ev satmak ya da almak gündemde olabilir. Akrabalarınız görüşlerini sizinle paylaşabilir. Evdeki bazı sorunları da çözmeniz gerekir. Ev ile ilgili hususlar ortaya çıkabilir. Ev ile aile arasında da bir denge kurmanız gerekir. Ailenizin görüşleri ve sizin istekleriniz arasında farklılıklar olması ve yeni girişimler yapmak istemeniz nedeniyle, onların desteğini almanız gerekecek. Ailenizin görüşlerini de önemseyerek, yeni projelerinizi hayata geçirebilirsiniz. Hatta iş hayatında radikal bir karar alabilirsiniz.

6-12 Kasım 2017 Haftası Başak Burcu Haftalık Yorumu

Kasım ayının ilk haftasında başak burcunda Venüs Akrep’e geçecek ve kısa geziler, kısa kurslar, eğitim, kardeşler, medya, teknoloji ve elektronik alanlarında 3.evde olacak. Bu hafta size bir sürü etkinlik getiriyor. İletişim yönünüz güçlü olacak. Çok fazla iletişim kuracaksınız ve bu sizin yorulmanıza neden olabilir. İletişim becerilerinizle de çok çalışmanız gerekebilir. Karşı tarafı etkilemeniz ve düşüncelerinizi benimsetmeniz önem arz ediyor.

Kısa yolculuklar gündeme gelebilir ve yakın seyahatler yapabilirsiniz. Bu hafta yeni bir elektronik cihaz satın almayı planlıyor olabilirsiniz. Konuşmanız çok tatlı olacak ve insanlar sizinle muhabbet etmek, görüşlerini paylaşmaktan mutluluk duyacaklar. Kardeşleriniz size gelebilir ve yardımınıza ihtiyaç duyabilirler. Kardeşlerinizle nazik olun, aileniz ile daha yapıcı ve olumlu ilişkiler kurun. Çok görev alabilirsiniz ve hafta içerisinde küçük fiziksel sorunlarınız olabilir.

Başak Burcu Haftalık Aşk ve İlişkiler Yorumu

Sevgi, ilişkiler ve samimiyet hakkında konuşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Aniden, siz ve eşiniz arasındaki tüm duvarlar çöküyor gibi hissediyorsunuz ve ikinizin de gerçekte ne düşündüğünüzü, hissettiğinizi ve takıntılı olduğunuz konuları açıklamaya hazır olduğunuzu hissediyorsunuz. Yakın yaşamınızda, daha önce konuşmaktan rahatsız olduğunuz herhangi bir sorun varsa, bu hassas konularda düşünmek için sağlam bir hafta olacak. Bir başka olasılık, sen ve sevgilinle, finansal ilişkileriniz veya sizinle ilişkinizin geleceği hakkında önemli bir karar verebilirsiniz. Sevdiğiniz ile ortak proje veya yatırım yapabilirsiniz. Bu hafta aşk hayatında olumlu olmaya çalışın.

Başak Burcu Haftalık İş ve Kariyer Yorumu

Uzun süredir beklenen fırsat sonunda karşınıza çıkabilir. Beklentilerinizden aradığınız karşılığı alacaksınız. İlk başta, iyi bir takım oyuncusu olmanız ve çıkarlarınızı başkalarının ihtiyaç ve arzularıyla bütünleştirmeniz gerekebilir. Mümkün olduğunca çok kazanç odaklı olabilmek için bir çözüm bulun. Kişisel bütünlüğe sahip olmak, kendinizi ciddiye almaya yardımcı olacaktır. Fikirlerinizi önemseyin ve kararlı olun. Hafta ortası, seyahat için şanslı olacaksınız. İş seyahati yapabilir ve bu seyahatten olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. İş arkadaşlarınızla aranızda duygusal yakınlaşma da olabilir. Bu yönde dikkatli olmanızda fayda var.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status