Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (5 Şubat 2018 – 11 Şubat 2018)

Başak burcu haftalık yorumunda bu hafta önemli bir karar almak için düşünmeye vakit ayırabilirsiniz. Pazartesi günü sonrası ciddi kararlar üzerine düşünebilir ve iş hayatında görevleriniz fazla olabilir. Bu hafta enerjik bir şekilde başlayabilir ve koşuşturma istemiyorsanız planlı olmaya gayret etmelisiniz. Yine tembellik yapmamaya da gayret edin. Harekete geçmek için enerjiniz yoksa, motivasyon bulun. Hafta ortası, daha fazla enerjiye sahip olabilirsiniz ve sahip olduğunuz fikirlerle bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Fikirlerinizi hayata geçirmek için son derece sabırsız olabilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, hayatınızda güzel kararlar alabilir veya iç benliğinizin temelini güçlendirmeye çalışabilirsiniz. İç huzurunuzu arttırmak önemli olacak. Cumartesi günü Venüs, ilişki alanına giriyor. Önümüzdeki günlerde sevdiklerinizle vakit geçirmenin, ilişkilerinizin gelişmesi, kararlı olma, arabuluculuk yapma ve daha çekici, zarif ve adil olmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Hafta sonu sevdiğiniz şeyleri sağlıklı ve pozitif yollardan yaparak sağlıklı bir şekilde haftayı bitirebilirsiniz.

5 Şubat – 11 Şubat Haftası Başak Burcu Haftalık Yorumu

Başak burcu için haftanın en iyi günü Pazar olacak. Bu hafta ailenizden veya yakın akrabalarınızdan birinden güzel bir sürpriz haber alabilirsiniz. Sürpriz, bir evlenme teklifi veya nişan, düğün ile ilgili haberler ile de ilgili olabilir. Bu hafta bir bütün olarak, kişisel hayatınızda veya ailenizin yaşamında bir değişiklik bekleyebilirsiniz. Beklenmedik haberler, öneriler veya davetiyelerle bağlantılı gelişmeler olacaktır.

Bu hafta çoğunuzun hayatında, yeni bir olumlu durum ortaya çıkacaktır. Şimdi hayatınıza gelecek yeni şeylere açık olun. Şansınızı kaçırmamak için daha fazla cesaretli ve istekli olmaya çalışın. Arkadaşlarınız ya da meslektaşınız olan biriyle ilgili hoş olmayan haberler almak mümkündür. Belli bir kişinin hayatında birinin olayı ya da bir kişisel hayat draması olması mümkündür. Çalışmalarınızda kendi lehinize daha dikkatli olun. Çalışma hayatından bir kişinin size karşı tuzak bir hareketi olması mümkündür.

Hafta boyunca beklenmedik kısa yolculuk mümkündür. Kısa iş seyahati de olabilir. Beklenmedik yerden para elinize geçebilir. Ya da ödemeleri zamanından önce alabilirsiniz. Önemli bir konuyla ilgili ciddi bir sohbet olabilir. Aşk hayatında ise artık ilişkinizde daha net olacak ve ortak bir gelecek için kolları sıvayacaksınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status