Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (5 Mart 2018 – 11 Mart 2018)

Başak burcu haftalık yorumunda bu hafta bazı plan ya da fikirlerinizi hayata geçirme arzunuz yüksek olabilir. Bir an önce hayallerinize erişmek istiyor olabilirsiniz. Hafta başından itibaren zihinsel enerjiniz daha fazla fikir ve plan hazırlamanıza yardımcı olabilir. Bu isteklerle ilgili hevesli olabilir ve bunları da hayata geçirerek mevcut sorumluluklarınızla birlikte hareket etmek isteyebilirsiniz. Eğer çalışıyorsanız ek gelir için ekstra zaman harcayabilirsiniz. Merkür ve Venüs Salı günü koç burcuna giriyor. Önümüzdeki günlerde daha fazla araştırma yapabilir, sohbetlerde ön plana çıkabilirsiniz. Aşk hayatında ve ikili ilişkilerde daha samimi olmanız gerekiyor. Ancak ciddi konularda yoğunlaşmaya bayılıyor olabilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde evde, aileyle veya duygusal olarak size destek olan insanlarla biraz daha fazla zaman geçirebilirsiniz. Kendinizi sakin ve dengeli hissetmeniz için rahatlık ve yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Hafta sonu, en çok keyif aldığınız hobilerinizle ilgilenebilirsiniz. Ayrıca sağlıklı ve pozitif yönlere odaklanabilir ve başkalarına karşı cömert olabilirsiniz.

5 Mart – 11 Mart Haftası Başak Burcu Haftalık Yorumu

Başak burcu için en iyi günler Cumartesi ve Pazar olacak. Bu hafta akrabanız olabilecek ya da beraber çalıştığınız bir adamla ilgili para meselelerine dikkat edin. Para konularında çok dikkatli olmalı ve detayları da atlamamalısınız. Yoksa maddi yönden zarara uğratacak bir aksilik söz konusu olabilir.

Hafta boyunca evde bir etkinliğin, davet veya haberlerin keyfini çıkarabilirsiniz. Aileden birinin söz ya da nişan gibi kutlamalarına katılabilirsiniz. Ya da başka etkinlikler ile de akrabalarla bir araya gelinebilir. Artık bir konut sorununu çözülebilir, yeni bir eve yerleşebilir, evinizde önemli bir değişiklik yapabilir ve ev ile ilgili planlarınız dahilinde daha pek çok şey yapabilirsiniz.

Hafta genelinde işyerinde beklenmedik olaylar veya değişiklikler yaşamak zorunda kalabilir. Çalıştığınız ortamdaki bir flörtünüz veya romantik bir ilişki yaşıyorsanız, kişisel ilişkilerinizde veya meslektaşlarınızla ilgili problemlere hazırlıklı olun. Çalışma hayatında canınızı sıkan sözler işitebilir ya da olaylara şahit olabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Başak Burcu Mart 2018 Yorumu

Bu hafta bir çocuğun kişisel eşyalarına veya evdeki ev eşyalarına gösterilen ihmal ve dikkatsizlik, ailedeki çatışma ve tartışmalara neden olacaktır. Çocuğunuz için bu hafta pahalı eşyalar satın almaktan kaçının. 35 yaşın üzerindeki başak erkekleri para ile çalışırken veya parala ilgili belgeleri imzalarken dikkatli olmalıdır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status