Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (5 Kasım 2018 – 11 Kasım 2018)

Başak burcu haftalık yorumunda bu hafta eviniz ya da ailenizle ilgili daha büyük bir endişe ya da problemle bağlantılı olarak birinden çözüme dair söz alacaksınız. Bu sorunları çözmek, planladığınızdan uzun bir süre devam edebilir. Ancak şimdi sakin olmanız önemlidir. Hafta içi iş, seyahat veya başka bir sebepten dolayı ihtiyaç duyulacak aile birleşimi için faydalı olacaktır. En başından beri, duygusal tepkilerinizi ve kaprislerinizi dengelediğinizde çok başarılı olabileceğiniz başarılı ve üretken bir hafta olacağını bilmelisiniz. Bu yedi günlük sürenin sonunda, neşe ya da üzüntü olup olmayacağı, tamamen kendi hareketlerinize ve kararlarınıza bağlı olacaktır.

Başak burcu bu hafta bir belgeye veya bu hafta içinde uğraşmak zorunda kalacağınız başka bir tür evrak işine hoş olmayan bir taahhüt olabilir. Bununla başa çıkmanın en akılcı yolunu daha iyi düşünmelisiniz. Bu hafta, başka bir şehirde ya da ülkede yaşayan biriyle romantik ilişkiler için elverişli olacaktır. Romantik bir toplantıya veya sevdiklerinizle birlikte geziler iyi gelişecektir.

5 Kasım – 11 Kasım Haftası Başak Burcu Haftalık Yorumu

Başak burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye egolarınız daha spiritüel bir görünümden yararlanır. Böylece başarıya ulaşmak için çok çalışabilirsiniz. Başarıya giden yolunuza güçlü bir inanç ve güvenilir sezgi yardımcı olur. Mevcut ilişkiler daha fazla manevi yakınlığın ve bağın tadını çıkaracak ve ilişkiler daha hassas ve sevecen olacaktır. Yeni bir ilişki mümkündür ve gelecek günlerde aşk hayatında daha mutlu olabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Başak Burcu Kasım Yorumu

Cuma gününden Salı gününe kadar, hedeflerinize ulaşmak için normalden daha kararlı ve amaca yönelik hissedeceksiniz. Sahip olduğunuz herhangi bir takıntılı ya da zorlayıcı eğilimler aslında zor bir görevi gerçekleştirmek için kullanılabilir. Özellikle Pazar günü, diğer insanlar üzerindeki güç ve nüfuz üzerindeki muazzam bir artış, kötüye kullanmadığınız sürece sizin yararınıza olacaktır. Bu, gizemleri çözmek ve astroloji ve Tarot gibi gizli konular hakkında daha fazla şey öğrenmek için iyi bir zamandır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status