Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (4 Aralık 2017 – 10 Aralık 2017)

Başak burcu haftalık yorumunda bu hafta hedeflerinize ve hayatınızın gidişatına odaklanabilirsiniz ve uzun vadeli planlarınız üzerinde çalışabilirsiniz. Hafta ortası, geleceğiniz hakkında düşünebilir ve arkadaşlarınızla vakit geçirebilir veya sosyal çevrenize erişebilirsiniz. Merkür, Satürn’le hizalanır ve Çarşamba günü Mars’a pozitif bir vuruş yapar ve daha iyi odaklanmanıza yardımcı olur ve daha fazla enerjiye sahip olabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde, aktif bir hayal gücüne ve daha güçlü sezgilere sahip olabilirsiniz. Cumartesi günü Mars, Akrep burcuna giriyor ve önümüzdeki haftalarda yeni fikirler edinebilirsiniz, aktif bir zekaya sahip olabilirsiniz. Yeni planlara odaklanabilirsiniz, daha ilgi çekici olacaksınız. Kendinizi hobilerle meşgul edecek ve zihninizi kullanarak yaratıcı işler yapacaksınız. Pazar günü Merkür pozitif olarak Uranüs’ü etkiliyor ve farklı şeyler yapmaya açık olabilirsiniz. Ay, hafta sonu sizin burcunuzda ve istediğiniz enerjiden daha fazla enerjiye sahip olabilirsiniz.

Başak burçları için haftanın en şanslı günleri Çarşamba, Cumartesi, Pazar olacak. Bu günlerde enerjinizi verimli kullanarak iş ya da eğitim hayatında sorumluluklarınızı rahatça yerine getireceksiniz. Aynı zamanda maddi konularda da çözüm odaklı olacak, ekstra harcamalardan kaçınmaya çalışacaksınız. Aşk hayatında ise hafta sonu sevdiğiniz insan ile ciddi bir konuşma yapabilirsiniz.

4 Aralık – 10 Aralık Haftası Başak Burcu Haftalık Yorumu

Başak burcunda bu hafta, işinizi veya eğitim hayatında sizi motive edecek çalışmalar yapabilir, çalışma ortamını daha konforlu hale getirebilirsiniz. Bu tür eylemlerde bulunmak için iyi sebepler olacak, ancak kararlarınızda acele etmeyin. İş yerinizde hoş olmayan bir olay, özellikle de kaza, hata veya kayıpla haksız yere suçlanabilirsiniz.

Hafta boyunca başka bir şehirde yaşayan bir erkekle bir şekilde bağlantılı olan haber, etkinlik veya öneri sizi şaşırtacak. Bu hafta, çatışmaları önlemek, ikili ilişkilerde sakin kalmak önemli diyebiliriz. Birinin seni utandırmak için kasıtlı olarak yalan söylemesi ya da iftira atarak kışkırtması mümkündür. Bu belirsiz, dramatik ve aşağılayıcı durumlardan hoşlanmadığınız için genel olarak sağlığınızı etkileyecektir.

35 yaşın üzerindeki başak erkekleri için beklenmeyen seyahat olabilir. Bu hafta, bir çocuğun doğumuna, gelecekteki doğum günlerine, buna benzer çeşitli durumlara vakit ayıracaksınız. Arkadaşlarınızla daha fazla veya daha sık iletişim kuracaksınız. Dostlarınız sizi bazı sebeplerden arayabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status