Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (30 Nisan 2018 – 6 Mayıs 2018)

Başak burcu haftalık yorumunda bu hafta eviniz için yeni bir satın alma işleminden memnun olabilirsiniz. Bu hayatınızı daha rahat hale getirecek bir şey olacak. Uzun süredir eviniz için istediğiniz bir eşyayı satın alacak maddi imkana da sahip olabilirsiniz. Ya da indirime girmesi gibi vesileler ile bu hafta alacağınız şey sizi çok mutlu edecek. Bu hafta beklenmedik para veya finansal bir belge ile sizi şaşırtacak. Özellikle ek gelir arayışında olanlar için yeni bir kazanç kapısı karşılarına çıkabilir. Bir iş yatırımı size bu hafta çok mantıklı gelebilir ve üzerine araştırma yapabilirsiniz.

Başak burcu bu hafta sağlığından endişe duyduğunuz birinden gelecek güzel haberler sizi mutlu edecek. Hastalıktan sonra yakın akraba ya da arkadaşın tedavisi ile ilgili iyi haberler alacaksınız. Bu hafta ailenizdeki insanlar hakkında önemli kararlar alınacaktır. Çözümler farklı olacak ve farklı yaşam alanlarını kapsayacaktır: aile, eğitim, kariyer gibi konular arasında kalınabilir. İnsanlardan ne istediğiniz ve onlara vaat ettiğiniz şey hakkında gerçekçi olmak artık önemli olacak. Düşüncelerini ve isteklerinizi bu hafta net bir şekilde söylemeli, karşı tarafın bir şeyleri anlamasını beklememelisiniz.

30 Nisan – 6 Mayıs Haftası Başak Burcu Haftalık Yorumu

Başak burcu hafta genelinde size olumlu bir cevap gelecek. Bu bir sınav sonucu ya da iş başvurusu sonucu olacak. Ancak gelecek haberden sonra mutlu olacaksınız. Sevdikleriniz de size bu hafta bir hediye verebilirler veya sürpriz yapabilirler. Sevdiklerinizden gelecek bu düşünceli davranışlar sizi mutlu edecek. Özellikle yakın çevrenizden biri uzun süredir istediğiniz bir şeyi size hediye edebilir.

Bilgili ve deneyimli birinden gelecek tavsiye, öğüt veya öneri ile geleceğe dair planlarınız olumlu yönde değişebilir. Genel olarak, bu hafta sürprizler dolu olacak ve ruh haliniz de iyi hissedeceksiniz. Pozitifliğiniz çevrenize de yansıyacak. Kazancınız bu hafta büyük olmayacak, ancak güzel bir şeyle şaşırabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Başak Burcu Mayıs Yorumu

Başak erkekleri bugünlerde (sağlık dahil) endişe veren sorunları çözmek için uygun bir haftaya sahip olacaklar. Bazı sağlık sorunlarını ertelememelisiniz. Başak kadınları bu hafta büyük ölçüde gelecek için planlarını belirleyecek bir başarıya sevinecekler. Bu başarının ardından sevdiklerinizle kutlama yapabilirsiniz ve tebrik mesajları alabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status