Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (3 Eylül 2018 – 9 Eylül 2018)

Başak burcu haftalık yorumunda bu hafta daha sakin bir şekilde haftaya başlayacaksınız ve bu sizi çok rahatlatacaktır. Eminim ki, günlük ve profesyonel görevler ile dikkatsizce ilgilenmenize izin vermeyecek olaylar olabilir. Dikkatinizi dağıtan bazı konular olabilir. Ancak bu gerçekleşirse, daha fazla endişeyle önleyebileceğiniz gereksiz endişelere mal olacaktır. İş yerinde bazı iş arkadaşlarınız ile tartışmalardan kaçının. Özellikle size baskı uygulamaya çalışan ya da işlerinize çok karışan kişilere karşı bu hafta sabırlı olmanız gerekebilir. Hafta boyunca, bir akraba ya da arkadaş sizi ciddi bir konuşma ile şaşırtacaktır.

Başak burcu bu hafta başkalarından bir şeyler öğrenmeye de açık olabilir. Kendinizden ne isteyeceklerine veya onlardan öğreneceğiniz şeylere hazırlıksız olarak kendinizi bulabilirsiniz. Duyacağınız bazı şeyler de sizi şaşırtabilir. Bu hafta sözleşme veya söz verdiğiniz şey için dikkatli olmanız gereken bir hafta olacaktır.

Bu hafta çoğunuz çeşitli durumlar için hafta sonunda seyahat edeceksiniz: tatil, iş seyahati, akraba ziyaretleri ve daha fazlası. Birlikte olacağınız insanlar sizin için ilginç ve eğlenceli zaman geçirmenizi sağlayabilir.

3 Eylül – 9 Eylül Haftası Başak Burcu Haftalık Yorumu

Başak burcu bu hafta özellikle de Pazartesi ve Salı günü, hızlı düşünme, kararlılık ve ikna edici bir iletişim tarzı getiriyor. Bu yüzden tartışmalar, iyilikler ve halkla konuşmalar için iyi bir zaman. Başka insanlardan da yardımlar bekleyebilirsiniz. İletişiminizin güçlü ve kesin doğası, kendinizi, sevdiklerinizi veya önemsediğiniz bir konuyu savunmanız için mükemmel bir zaman yapar. Gerekirse tartışmaya da girebilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Başak Burcu Eylül Yorumu

Çarşambadan Pazara kadar ders çalışmak, sınavlara girmek ve evraklarınızı ve faturalarınızı planlamak için iyi bir zaman olur. Sürekli zihinsel çalışma, her zamanki gibi sıkıcı görünmeyecektir. İyi konsantrasyon ve detaylara dikkat, hata yapmayacağınız anlamına gelir. İşleri düzgün ve zamanında yapabileceksiniz. Bu ayrıca önemli kararlar almak ve ciddi tartışmalar, müzakereler ve iş anlaşmaları için iyi bir zamandır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status