Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (3 Aralık 2018 – 9 Aralık 2018)

Başak burcu haftalık yorumunda bu hafta acil konuşmalar yapacaksınız veya akrabalarınızda bir toplantı organize etmekle meşgulsünüz. Bir bütün olarak, bu hafta hayatınızda önemli bir rol, çoğunlukla akrabalar tarafından erkekler tarafından oynanacak. Çeşitli sebepler ile akrabalarla bir araya gelinebilir, kutlama da olabilir. Bu hafta bir çocuk ya da genç ile ilgili farklı deneyimler yaşayacaksınız. Bu haftanın olayları önümüzdeki hafta olumlu bir gelişme gösterecek, bu yüzden bu şeylerin daha yavaş gelişmesine hazırlanın. Mali plan üzerinde, hafta, özellikle profesyonel görevlerinizi yerine getirmekte daha aktif olmanız durumunda, size faydalı olacağını vaat ediyor. Hafta boyunca, daha iyi bir gelir elde edebilecek ve bazı hayır kurumlarına veya toplum faaliyetlerine katılabilirsiniz. Hafta içi, kamusal veya politik faaliyetlerde bulunanlarınız için faydalı olacaktır. Mesleki düzeyde, meslektaşınızdan, amirinizden veya danışanınızdan yaptığınız hareketler veya yorumlar hoş olmayan bir durumun nedeni olabilir.

Başak burcu bu hafta iş hayatında bazı anlaşmazlıklar olabilir. Bütün bunlar hata veya dikkatsizlikten kaynaklanacak, bu yüzden çatışmalar gereksiz olacak. Başak erkekleri konuşmalarda veya para ile ilgili hedef veya mali bir belgede daha hassas olacaklar. Bu, sinirlilik veya kolay anlaşmazlıkların sebebi olabilir. Başak kadınları seyahat etmek, yakın ve uzaktaki insanlarla iletişim kurmak veya yeni bir araba almak için uygun bir hafta geçirecekler.

3 Aralık – 9 Aralık Haftası Başak Burcu Haftalık Yorumu

Başak burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye, iş için motive edilmeyi zor bulurken, zayıf veya etkisiz hissedebilirsiniz. İnsanların sizden üstün olduğunu görmek, hayal kırıklığına yol açabilir. İdealleştirme ve yatkınlık üzerinde kayıp, skandal ya da iftiraya yol açabilir. Bu hafta, iş anlaşmaları veya müzakereler gibi yüksek stresli rekabetçi şeyler için en uygun zaman değildir.

Ayrıca Bakınız: Başak Burcu Aralık 2018

Cuma gününden Pazar gününe kadar farklı şeylere bakma, değişen görüşlere yol açabilir. Daha yüksek farkındalık ve empati daha fazla anlayış ve anlaşma getirecektir. İnsanlar onları dinlediğinizi fark edecek ve bu da iyileştirici bir etkiye sahip olabilir. Bu, geçen haftadan beri ortaya çıkan ilişki sorunlarını çözmek için iyi bir zamandır. İş ve hukuki konularla başa çıkmak daha kolay olacak, şimdi aldatma ve kafa karışıklığı geride kalır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status