Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (29 Ocak 2018 – 4 Şubat 2018)

Başak burcu haftalık yorumunda bu hafta hayallerinize ve geleceğinize odaklanabilirsiniz. Haftanın başında çalışmak istediğiniz değişiklikler hakkında düşünecek ve alışılmamış fikirlere açık olabilirsiniz. Hafta ortası, arka planda ve perde arkasında daha rahat olabilirsiniz. Fazla göz önünde bulunmak istemeyeceksiniz. Çarşamba günü aslan burcunda bir ay tutulması olacak. Bu sebeple de geçmişteki konular hakkında birileri ile konuşabilirsiniz. Ertelediğiniz konularda çalışabilir, sizi tutan engel ve sorumlulukları bırakabilir, maneviyatınıza bağlanabilirsiniz. Ayrıca sezgilerinizi güçlendirebilirsiniz.

Merkür Çarşamba günü kariyer ve çalışma alanınıza giriyor. Önümüzdeki günlerde ayrıntılara daha çok dikkat edecek, daha pratik bir yaklaşım elde ederek hatalardan kaçınacaksınız. Ayrıca daha fazla iş alabilirsiniz. Aşk hayatında ise bu hafta biraz daha ilgi bekleyebilir, şımartılmak isteyebilirsiniz. Sevgiliniz ya da eşinizden ilgi görmek hoşunuza gidecek.

Haftanın ilerleyen saatlerinde ay sizin burcunuzda olacak. Bu sebeple de daha fazla enerjiye sahip olabilir, üzerinde çalıştığınız şey hakkında daha fazla hevesli hissedebilirsiniz. Hatta yeni bir projeye başlamak için de uygun bir zaman olabilir. Merkür, Cumartesi günü Mars’a olumlu bir şekilde isabet ediyor. Bu durum enerjinizi artırabilir ve daha da fazla sürebilir. Hafta sonu spontane vakit geçirebilir, anın tadını çıkarmak için kendinize biraz zaman ayırmak isteyebilirsiniz.

29 Ocak – 4 Şubat Haftası Başak Burcu Haftalık Yorumu

Başak burcu için haftanın en iyi günleri Cuma ve Cumartesi olacak. Bu hafta önemli kararlar alabilir veya toplantılarda önemli belirleyicilerinden biri olabilir ve bu hafta sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Bazılarınız şimdi hayatınızda yeni bir şey başlatmak için hevesli olacaktır. Bu sizin dikkatinizi belirli eylem ve olaylara odaklayacaktır.

Genel olarak, hafta içi sizin için olumlu ve yapıcı olacak. Sevinç, memnuniyet, arkadaşlarınızla ya da güzel insanlarla toplantılar ve görüşmeler için fırsatınız olacak. Artık size yardımcı olacak öneriler veya bilgi alabilirsiniz veya bunları daha sonra gerçekleştirebileceksiniz. Şimdi inkar etme veya hiçbir şeyi görmezden gelmeyin.

Bu hafta geleceğiniz için cesur planlar yapabilir, yanlış yöne gidebilecekken biri tarafından uyarılabilirsiniz. Ayrıca zaman kaybına ve hatta finansal sıkıntılara, ekstra harcamanıza yol açabilecek bazı hatalara düşmekten kaçının. Arkadaşlarınızın veya akrabalarınızdaki bir kadının yaşamındaki olaylar, sizi belirli bir süre için üzgün hale getirebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status