Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (29 Ekim 2018 – 4 Kasım 2018)

Başak burcu haftalık yorumunda bu hafta özel hayatınıza dair bir takım sorunlara çözüm bulmanız gerekebilir. Aynı zamanda mahremiyet hakkında ya da ortak tanıdıklarınızın özel hayatı hakkında bir kadın ile ilginç sohbetler yapmak için zamanınız olacaktır. Bunun nedeni, hayatlarında bir nişan veya düğün, yeni bir iş ya da başka bir şehre ya da ülkeye gitme ile ilgili bazı önemli değişiklikler olacaktır. Bu hafta, aşk hayatından, fark etmediğiniz, özlemediğiniz veya kasıtlı olarak sakladığınız geçmiş olaylar hakkında beklenmedik bilgileri öğrenebilirsiniz. Bu, kişisel hayatınızda mevcut durumu pek değiştirmeyecektir. Ancak en azından, daha önce yaşadığınız endişelerin veya şüphelerin daha net cevaplarını verecektir. Bu hafta çoğunuz bazı özel olayların ve değişikliklerin dinamikleri nedeniyle “hızlı bir tempoda” yaşamak zorunda kalacaksınız. Her şey Evrenin yasalarına göre yapılır ve iyiliğiniz için sabit kalır.

Başak burcu bu hafta şu anda size verilenlerden daha fazlasını öğrenmeye çalışmayın. Sabır etmek başarınızı gelecekte belirleyecektir. Hafta boyunca bir aile buluşması için davetiye alacaksınız ya da konukları evinize davet edeceksiniz. Bu, eviniz ya da sahip olduğunuz diğer mallarla ilgili belgeleri yerleştirmek için iyi bir hafta olacaktır. Genç Başak kadınları bu hafta para alacaklar. Bu da Yengeç, Akrep ya da Balık burcunun işareti altında doğmuş bir insan ile alakalı olabilir.

29 Ekim – 4 Kasım Haftası Başak Burcu Haftalık Yorumu

Başak burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye bir iyimserlik ve iyi haberler söz konusu olabilir. Geniş fikirli, cömert ve sosyal hissedin. Kafanıza birçok fikir gelebilir, bu yüzden onları yazın. Sosyal çekicilik ve diplomasi, bunu sizin ve başkaları arasındaki ya da arkadaşlarınız veya aileniz arasındaki uyuşmazlıkları çözme zamanıdır. Arkadaşlarınızla sohbet etmekten zevk alırsınız ve yeni arkadaşlıklar kazanmanız, pozitif enerjiniz sayesinde daha kolay olacaktır.

Cumadan pazara güçlü bir esenlik ve uyum duygusu, yakın ilişkilerin stres veya rahatsızlık olmadan sorunsuz bir şekilde yürümesine yardımcı olacaktır. Bu evde ve arkadaşlarınızla birlikte olmaktan keyif almanın tam zamanı. Konfor ve yakınlık, macera ya da değişimden daha önemlidir. Bu hafta dinlenmek ve rahatlamak için mükemmel bir zamandır. Anne içgüdüsü ve sezginiz çok güçlü olacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status