Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (28 Mayıs 2018 – 3 Haziran 2018)

Başak burcu haftalık yorumunda bu hafta yaşanan sürprizler, gündelik hayatınıza duygu fırtınası getirecek. Sevdikleriniz size hediye verebilirler ya da müjdeli haberler getirebilirler. Haftanın ilk günlerinde yüzünüz gülecek ve pozitif enerjinizle çevrenizi de mutlu edeceksiniz. Elbette, hepiniz için aynı olmayabilir, ama kesinlikle hayatınızı daha neşeli hale getirecek olaylar olacak. Bu hafta gelecek bir teklife hızlı yanıt vermeniz gerekebilir. Ya da yakaladığınız fırsatlar için bir an önce harekete geçmeniz önemli olacak.

Başak burcu bu hafta, gelecekte anlamlarını veya gelişimlerini anlamaya çalışmadan olayları kabul etmek artık çok önemli olacaktır. Bazı şeyler için düşünmeden hareket etmeniz ve kabul etmeniz en hayırlısı olabilir. Fazla sorgulamadan hayatınızdaki mutlu olaylara ve sürprizlere odaklanabilirsiniz. Aşk hayatınızda, özellikle evli olmayanlarınız için de bir dizi olay ve duygular olacaktır. Sürpriz bir aşk ufukta olabilir. Zaten bir ilişkisi olanlar sevdiklerinden romantik bir sürpriz alabilirler. Bir ruh eşini arayanlar için yeni bir romantik ilişki kurma şansına sahip olacaklar. Bu hafta aşk size çok yakın olabilir.

Hafta içi evinizi, bahçenizi veya çiftliğinizi (varsa) yeniden inşa etmek veya onarmak için elverişli olacaktır. Ev içerisindeki işlerinize zaman ayırabilirsiniz. Yeni mobilyalar ya da yeni ev aletleri ortama hoş ve refah duygusu yaratacaktır.

28 Mayıs – 3 Haziran Haftası Başak Burcu Haftalık Yorumu

Başak burcu bu hafta kazançlarınız büyük olmayacaktır, ancak aile bütçenizdeki herhangi bir gelir yararlı olacaktır. Mevcut bütçenizi koruyabilir, lüks harcamalarınızı erteleyebilirsiniz. Sizin için iyi olacak kısa süreli, birkaç saat veya birkaç gün için ek çalışma önerisi olabilir. Ek kazanç elde edebilirsiniz.

Hafta boyunca aile görevleri için daha sorumlu olacaksınız. Yeterince zaman geçirmediğiniz akrabalarınızla daha fazla zaman geçireceksiniz. Birçoğunuz için önemli bir olay akrabalarla bir araya gelmek için bir sebep olacaktır. Bu bir davet, nişan ya da düğün gibi bir kutlama olabilir.

Ayrıca Bakınız: Başak Burcu Haziran 2018

Ancak bu hafta stres veya gerginlik anları da ortaya çıkabilir. Çünkü tanıdığınız insanların hayatlarındaki olaylar, kamusal ya da dünya olayları gibi problemler sizi endişelendirebilir. Başkalarının sorunlarına üzülebilirsiniz. Hafta sonu bir yakınınızla görüşerek dertleşebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status