Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (27 Temmuz 2020 – 2 Ağustos 2020)

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Başak burcu haftalık yorumunda bu hafta, okul veya işinizde beklenmedik olaylar yaşayabilirsiniz. Bu yedi gün boyunca yeni bir etkinlik, yeni müşteriler bulma veya yeni meslektaşları olma fırsatı olabilir.

Bu hafta sizin için birçok açıdan önemli olacak. Para veya mali sözleşme (belge) ile ilgili ciddi ve sorumlu kararlar vermek üzeresiniz.

Hafta boyunca, akrabalarınız, arkadaşlarınız veya ortaklarınızla gelecekteki eylemlerinizle ilgili toplantı ve görüşmeler yapacaksınız. Sizin için önemli olan finansal sorunları çözmek veya çözmek için bu hafta kullanın.

Bu günlerde önemli ödemeleri veya yükümlülükleri yerine getirebileceksiniz. Bu davaya dahil olmanız durumunda, davalar ve yasal davalar için hayırlı bir hafta olacaktır.

27 Temmuz – 2 Ağustos Haftası Başak Burcu Haftalık Yorumu 

Bu hafta bir aile üyesiyle ilgili duygusal bir olay yaşayacaksınız. Birçoğunuz için, hafta boyunca veya hafta sonları seyahat etmek için ciddi bir neden olacaktır.

Birlikte yaşamaya başlamak ya da evlenmek için iyi bir zaman olacak. Bu süre zarfında, sağlık sorunlarınız varsa kendinize daha fazla sorumluluk verin.

Hafta boyunca başka bir şehirde (ülkede) yaşayan biriyle ilgili haberlerin veya bir etkinliğin tadını çıkaracaksınız.

Başak kadınları, sevgi ve samimi deneyimler için hayırlı bir hafta geçirecekler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status