Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (27 Kasım 2017 – 3 Aralık 2017)

Başak burcu haftalık yorumunda hayatınızdaki insanlara ve ilişkilerinize odaklanarak haftaya başlayabilir ve sahip olduğunuz duygusal bağları güçlendirmek ve daha kararlı olmak için haftanın ilk yarısında onlara daha fazla zaman ve ilgi verebilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde, onlara biraz yer açabilir ve iyimser bir görünüm elde etmeye çalışabilirsiniz. Cuma günü evinize ve ailenize giren Venüs, pazar günü Merkür ile evinizde ve aile alanında geriye dönüyor. Önümüzdeki haftalarda evde veya aile hayatında mücadele edebilir, daha duygusal olmak ve yaşamınızdaki bir şeyin temelini güçlendirmeye çalışmanız gerekir. Ayrıca hassas bir şekilde düşündüğünüzden ve işlerinizi halletmek için kendinize daha fazla zaman ayırmanız gerekebilir. Kariyer ve yaşam yolunuzda Pazar günü dolunay oluşuyor. Bazı hedeflerinizi yeniden gündeme getirebilirsiniz, yeni bir plan program yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Başak burçları için haftanın en iyi günleri Cuma, Cumartesi olacak. Hafta içi aşk hayatınız ve çalışma hayatınızdaki ilişkilerinizde gerginlikler olabilir. İnsanlarla iletişim kurarken fikirlerinizi aktarmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Özellikle hedeflerinizi desteklemeyen aile bireyleri ile aranızda çatışmalar olabilir. Sizin kararlarınız bazı kişiler tarafından umursanmayabilir.

27 Kasım – 3 Aralık Haftası Başak Burcu Haftalık Yorumu

Başak burcunun bu haftaki önemli hedeflerinden birisi, para ile ilgili bir sorunu çözmektir. Para ödemek, borç almak ya da para göndermek ve daha fazla parasal işlemlerle uğraşabilirsiniz. Bu hafta gelişmesini beklediğiniz para veya finansal belge durumundan endişelenebilirsiniz. Hayatınızdaki bir kadının, örneğin anne, kız kardeş, büyükanne gibi aile fertlerinin cömertliği veya dikkati, ilgisinden memnun olabilirsiniz.

Ailenizde, birinin akıl almaz eylemleri veya kelimeleri sizi duygusal olarak incitebilir veya evinizde veya ilişkinizde başka sorunlar yaratabilir. Eleştiriye bu hafta pek de açık değilsiniz. Evliliğinizdeki sorunlar, özellikle bazı yönlerden üçüncü tarafların karışması durumunda daha da derinleşebilir.

Bu hafta sosyal çevrenizden ya da çocuklarınızın yakın arkadaşlarından duyacağınız haberler sizi rahatsız edebilir. Birinin hamileliği veya problemli doğumuyla ilgili tatsız haberler alabilirsiniz.

Kıskançlığın sevgiye dönüşümü söz konusu olabilir. Şüphe veya gerginlikten dolayı suçlanan biriyle ciddi bir sohbet veya toplantı yapıldıktan sonra problem çözülüyor. Bu hafta seyahat yapmak size iyi gelebilir. Ve yolculuklar size şans getirebilir. İş seyahati gibi belirli bir amaç için seyahate çıkabilirsiniz.

Genç başak burcu kadınları bu hafta çok hassas ve şüpheli olacaklar. Ancak bu başkalarına karşı kötü ya da sert bir tutum için bir bahane olmayacaktır. 35 yaşın üzerindeki başak burcu kadınları evle ilgili veya kendileri için önemli satın almalar yapacaklardır. Mülk veya eşyalarla ilgili yasal davanın başarılı bir şekilde sonuç almasından memnun olabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status