Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (26 Şubat 2018 – 4 Mart 2018)

Başak burcu haftalık yorumunda bu hafta gelecek için umutlarınıza ve hayallerinize odaklanabilirsiniz. Umduğunuz şeye yakınlaşmak için elinizdeki mevcut fırsatlara odaklanabilirsiniz. Hafta ortası, hayal gücünü kullanabilirsiniz. Yeni insanlara yer açmak için hayatınızı boşaltabilirsiniz. Bazı zararı dokunan kişilerle aranıza mesafe koymanız olasıdır. Size faydası dokunan kişilerle arkadaşlık kurmak isteyeceksiniz. Çarşamba günü Mars Pluto’ya olumlu bir şekilde isabet ediyor ve pozitif dönüşümler üzerinde araştırma yapabilirsiniz. Yeni şeyler öğrenebilir, kişisel gelişim için bir kursa yazılabilirsiniz. Ancak hayal kırıklığına uğrayabileceğiniz bir olay olabilir. Pozitif olmaya gayret etmelisiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, aşk hayatında sevdiğiniz insandan ilgiye ihtiyacınız olacak. Perşembe günü burcunuzda dolunay meydana geliyor. Bu sebeple duygusal enerjinizi artacak, kendinizi başkalarına daha iyi bir şekilde ifade edebilirsiniz. Hoşlandığınız birine duygularınızı açabilirsiniz. Doğru yaptığınız şeylerde ilerleme kaydedebilirsiniz veya yaklaşımınızı değiştirmeniz gereken şeylerde aksilik yaşanması da olasıdır. Merkür Pazar günü Venüs’le aynı hizaya geliyor. Bu yüzden kendinizi daha cazibeli ve hoşgörülü hissedebilirsiniz. Hafta sonu heyecanlı olaylar yaşanabilir ve zamanınızı eğlenmeye harcayabilirsiniz.

26 Şubat – 4 Mart Haftası Başak Burcu Haftalık Yorumu

Başak burcu için haftanın en iyi günleri Cuma ve Pazar olacak. Bu hafta yakınınızdaki ve uzaktaki yakınlarınızla ilgili önemli, belki de o kadar hoş olmayan haberler alabilirsiniz. Adli ya da hukuki olarak bazı olaylar söz konusu olabilir. Boşanma sürecinde olanlar için bir takım sorunlar olacaktır. Hayatınızı düzene sokmak için olumsuz bir dönem olacaktır.

Bu hafta sizi hayal kırıklığına uğratan olaylar yaşanabilir. Veya başka bir şehirde yaşayan bir kız veya genç bir kadın hakkında üzücü bir haber alabilirsiniz. Bu hafta mali konularınızın, nakit paranızın veya daha yüksek gelir sağlayacak bir belgenin daha olumlu sonuçlar vermesini bekleyebilirsiniz. Banka havalesi, yeni maaş veya yeni bir profesyonel sözleşmeler ile para almak mümkündür.

Bu hafta profesyonel ve iş bağlantılarınız daha iyi olacak. Özel hayatınızda pek şanslı bir hafta olmasa da iş veya eğitim hayatında güzel bir hafta geçirebilirsiniz. Yöneticiler, müşteriler veya iş ortaklarıyla konuşma vakti bulacaksınız. İşsiz olanları yeni bir işe başlamak ya da yeni bir iş kurmak için iyi bir hafta bekliyor. 35 yaş üstü olan Başak burçları için bu hafta seyahat etmek olumsuz olacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status