Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (26 Mart 2018 – 1 Nisan 2018)

Başak burcu haftalık yorumunda bu hafta daha yorgun veya stresli hissedebilirseniz. Hafta başında ekstra dinlenmeye ihtiyacınız olabilir. Biraz dinlenmek ve kendinize zaman ayırmak, duygusal olarak daha sakin hissetmenize yardımcı olabilir. Geçtiğimiz haftalarda çok çalışmış olabilirsiniz. Bu sebeple hafta başından itibaren konsantre eksikliği çekmeniz de olasıdır. Sevdiklerinize ve sosyal çevrenize zaman ayırarak enerjinizi yükseltebilir ve eğlenebilirsiniz. Sonrasında kaldığınız yerden işlerinizde daha verimli olabilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, Ay sizin burcunuzda olacak ve kendinize, kendi isteklerine ve ihtiyaçlarınıza odaklanabilirsiniz. Ayrıca uğraştığınız işlerde daha hırslı olabilirsiniz. Daha fazla dikkat çekmek ve ele alınması gereken herhangi bir konuya odaklanmak isteyebilirsiniz. Cumartesi günü, Venüs boğa burcuna giriyor. Önümüzdeki günlerde sevginizi, hayatınızı keşfetmeyi ve sevgiyle daha maceraperest olmanın tadını çıkarırsınız. Cumartesi günü para alanında bir dolunay meydana geliyor. Bu sebeple mali sorunları ortadan kaldırmaya, hayatınıza daha fazla istikrar ve güvenlik getirmeye ve engelleri ortaya kaldırmaya çalışabilirsiniz. Hafta sonu boyunca güvenliğiniz için çalışabilirsiniz. Merkür Pazar günü Güneş ile aynı hizadadır ve kendi gereksinimlerinizi haftanın sonuna kadar karşılayabilirsiniz.

26 Mart – 1 Nisan Haftası Başak Burcu Haftalık Yorumu

Başak burcu için haftanın en güzel günleri Çarşamba ve Perşembe olacak. Bu hafta daha fazla ev işi, değişiklik veya iyileştirme olacak. Ev içi tadilatlar ile uğraşabilirsiniz. Bu hafta bir mahkeme veya hukuk kurumu ile çalışmak için iyi bir hafta olacaktır.

Bu hafta, yaşadığın ya da birlikte çalıştığın insanların davranışlarına karşı hoşgörüsüzlüğün yüzünden ilişkilerde zorlanacaksın. Anlaşmazlık ve çatışmalar daha sık ortaya çıkar, ancak ilişkinizi bozmaz.

Bu yedi gün, evde beklenmedik misafirler sizi şaşırtacak ve önemli haberler ya da öneriler getirecek. Bir süre kalmak için de birileri gelebilir. Birçoğunuz arkadaş ya da komşuların evine de davet edileceksiniz.

Hafta boyunca, beklenmedik durumlarda gerçekleşecek bir toplantı ya da yeni bir tanışma yaşayacaksınız. Aşk hayatında ise ilgi ve sevgiye ihtiyacınız artıyor. Sevdiğiniz insanı daha çok görmek için zaman kollayabilirsiniz.

Yaşam tarzınızda veya beslenmede bir değişiklik gerektirecek hafif sağlık rahatsızlıkları olasıdır. Hassas bir soru üzerinde daha fazla netlik elde etmek için size yararlı olacak bir kadınla bir konuşma yapacaksınız.

Ayrıca Bakınız: Başak Burcu Nisan Yorumu

Mali planınız bu hafta büyük sorunlar olmadan kararlı olacak. Genellikle bu hafta boyunca, önemli kararlardan veya yeni girişimlerden kaçının. Büyük harcamalar yapmaktan da kaçının ve bütçenizi dengeli tutun.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status