Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (25 Haziran 2018 – 1 Temmuz 2018)

Başak burcu haftalık yorumunda bu hafta maddi yönden sizi memnun edecek ya da en azından finansal durumunuzu iyileştirme ya da dengeleme fırsatı verecek. Bu çok farklı bir şekilde olabilir, ancak genellikle çeşitli bankacılık, vergi, hukuk veya devlet kurumlarıyla ilişkiler yoluyla olacaktır. Ödemeler de zamanınızda gelebilir. Bütçeniz bu hafta sizi endişelendirmeyecek. Elinize geçen para yüzünden bazı ihtiyaçları karşılayabilir, alışveriş yapabilir ve ev masraflarınıza yetişmeniz rahat olabilir. Kazancınızda da beklenen artış olabilir. Hafta içi hayatınızın tek bir alanında büyük bir değişim için önkoşullar yaratacaktır, çünkü her biri bireysel olacaktır. İşte, ailede, arkadaş çevresiyle veya bir gezi ile hayatınızda bazı sürprizler ile karşılaşmanız olasıdır.

Başak burcu bu hafta arkadaşlık ilişkilerinizi geliştirmeniz gerekebilir ve bazı dostlarınız ile görüşebilirsiniz. Onların davetlerine katılmanız olasıdır ve daha fazla sosyal bir hafta geçirebilirsiniz. Geçen haftaki etkinliklere göre daha fazla etkinlik sizi bekleyebilir, kalabalık ortamlara girebilirsiniz. Yeni tanıdıklar ilginç olacak, fakat ilginiz uzun sürmeyecek. Aşk hayatında bu hafta yüzünüz gülecek ve şans sizlerden yana olacak.

Bu hafta, çok düşünmeye ve yavaş kararlar vermeye eğilimlisiniz. Bu, bazı kayıplara neden olabilir veya sizin için önemli olan bir fırsatı kaçırmanıza sebep verebilir. Bir kadınla ilgili önemli bir olay, evinizin dışında toplanmak veya buluşmak için bir sebep olabilir. Başak erkekleri kendileri için kişisel bir kazanç elde edebilecektir. Başak kadınları önemli kararlara dikkat etmelidir, çünkü bir kez alındıktan sonra değiştirilemez.

25 Haziran – 1 Temmuz Haftası Başak Burcu Haftalık Yorumu

Başak burcu bu hafta özellikle de Pazartesiden perşembeye kadar sabır, azim ve güçlü bir iş ahlakı olacak. Gençler sizin bilgeliğinizi araştırabilir ve bu da profesyonel tavsiyelerinizden yararlanmak isteyebilirler. Şu anda başkalarının güvenini ve saygısını, özellikle de ebeveynler, öğretmenler ya da patronlar gibi otoritelerin güvenini kazanabilirsiniz. Özellikle mesleki yaşamınızda, şimdi de ilerleme ve tanıma da mümkündür. Temel olarak, bu zor iş için kötü bir zamandır, çünkü dinlenirken veya eğlenirken daha fazla keyif alacak biraz daha kendi isteklerinize yöneleceksiniz.

Perşembe günü, Oğlak burcunda, 12 Temmuz tarihinde Güneş Tutulması’na kadar iki hafta boyunca iç barış ve daha uyumlu ilişkiler getirir. Bu dolunay, inisiyatif, beceriklilik, güç ve esneklik verir. Ancak, ailenizde veya yakın arkadaşlarınızla da bazı ciddi duygusal sorunlar ortaya çıkarabilir. Hassas ya da zor ilişki sorunlarını ele almak için sabır ve duygusal güce sahip olacaksınız. Diğerleri kişisel bir konuda tavsiye almak için veya sadece teselli bulmak için size gelebilir. Eviniz, aileniz ve ilişkileriniz hakkında önemli kararlar almak için güçlü içgüdü ve sağduyuya güvenebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status