Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (25 Aralık 2017 – 31 Aralık 2017)

Başak burcu haftalık yorumunda bu hafta hayatınızda önem verdiğiniz insana odaklanarak ve onu mutlu etme arzusuyla hafta başlayabilirsiniz. Aşk hayatında ilişkiniz için bir şeyler yapacak ve çaba harcayacaksınız. Kendinizden daha fazla ödün vermeye çalışabilirsiniz. Pazartesi günü, Venüs aşk hayatı alanına giriyor. Önümüzdeki günlerde sevgilinizin hoşlandığı şeyleri yapabilir, sağlıklı ve pozitif yoldan vakit geçirmenin, sevdiğiniz insanlarla birlikte olmanın tadını çıkarabilirsiniz. Hayatınıza daha fazla sevinç katmak isteyeceksiniz ve daha olumlu olacaksınız.

Hafta ortası, hayatınızda daha iyi dönüşümler üzerinde çalışabilir ve yarım kalan şeyleri tamamlayabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde daha hırslı olabilir ve geleceğe yönelik yeni planlar kurarak, kararlar alabilirsiniz. Hafta sonu, kendiniz için yeni bir hedef belirlemeniz olasıdır. Aynı zamanda, mevcut bir hedef üzerinde çalışabilir veya hedeflerinizi gerçekleştirecek uzun vadeli planlarla uğraşabilirsiniz.

25 Aralık – 31 Aralık Haftası Başak Burcu Haftalık Yorumu

Başak burcu için haftanın en iyi günleri Perşembe, Cuma olacak. Bu hafta bir kız veya genç bir kadınla ilgili bir gezi hakkında bir endişeniz olabilir. Bu hafta evinizde maddi kazançlar elde edeceksiniz, kazanç planında pek sürpriz olmayacak. Birçok başak evlerinde bazı ev eşyalarının satın alımıyla ilgili olarak para harcayacaktır. Sizin için önemli olan bir mali belge veya teklif alabilirsiniz.

Bu hafta birisi ciddi bir soru hakkında sizinle konuşmak isteyecektir. Ne söylenecek veya neye sahip olmanız gerektiğinin farkında olun. “Paylaşılan” bilgiler iyi düşünülmüş bir yalan veya entrika olabilir. Hafta içi genç bir erkek hakkında duyacağınız haberlere şaşıracaksınız.

Ayrıca Bakınız: 2018 Başak Burcu Yorumu

Bu hafta sonu seyahat edecek genç Başak kadınları, farklı zorluklar, sıkıntılar, ulaşımda gecikmeler yaşayabilir ve daha fazlası olabilir. Genç başak erkekleri beklenmedik davetler veya öneriler alacaktır. Arkadaşlarınız veya tanıdıklarınız hakkında haberler sizi şaşırtacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status