Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (24 Eylül 2018 – 30 Eylül 2018)

Başak burcu haftalık yorumunda bu hafta riskli hareketlerden kaçının. Mevcut sorumluluklarınızı yerine getirerek ek görevler olmayın. Yoksa siz zararlı çıkabilirsiniz. Çok aceleci olmamanız gerekecek. Aynı zamanda sağlığınıza da dikkat etmelisiniz ve sporlara katılın ve daha fazlasını yapın. Hafta içi dikkat, somut sonuçlara veya başarılara ulaşmak için her ne pahasına olursa olsun ciddi tavrınızı gerektirecektir. Bazı kişileri rahatsız etmemek veya incitmemeye dikkat edin. Bir kadının bir akraba, meslektaş veya arkadaş çevrenizdeki sağlık sorununu öğrenmek hafta boyunca mümkündür.

Başak burcu bu hafta duygusal olarak, bu hafta ilginç olacaktır. Çünkü aşk hayatınızda farklı olaylar olacaktır (evli olup olmadığınıza göre). Bir kadın, sizinle paylaşacağı bir şey (fotoğraflar ya da diğer anılar) ile geçmişi geri getirecek ya da size bir şeyler verecektir. Hafta içi, bebek veya küçük bir çocukla ilgili bir olay ile hatırlanacak.

Başak kadınları, yakın ve uzaktaki insanlarla kişisel ve profesyonel iletişim için daha fazla zaman harcayacaklar. Yazışmalarınız veya sanal kişileriniz aracılığıyla ilginç şeyler öğreneceksiniz. Başak erkekleri evde küçük onarımlar, vardiyalar, bodrum veya garaj temizliği ile ilgilenebilir. Aile sorumluluklarına dair daha fazla çalışmaya sahip olacaklar. Yolculuk için uygun olacaktır, ancak karayolu trafik kurallarına uyuyorsanız.

24 Eylül – 30 Eylül Haftası Başak Burcu Haftalık Yorumu

Pazartesiden çarşambaya kadar değişimlere açık olun. Çarşamba günü beklenmedik bir olay veya işte değişiklik, sizi rutin, davranış veya planlarınızı değiştirmeye zorlayabilir. Değişen koşullara esnek ve adapte olmak önemlidir. Akışa ç uyum sağlamaya çalışın. Değişime direnirseniz ve kibirli veya yıkıcı olursanız, kayıplar yaşarsınız ya da önemli bir fırsatı kaçırırsınız. İnatçı olmak ya da aşırı tepki vermek aynı zamanda pozisyonunuza ve beklentilerinize de zarar verir.

Ayrıca Bakınız: Başak Burcu Ekim 2018

Cumadan pazara daha akut duyular psişik yeteneği vermek için ya da en azından güçlü ve doğru bir sezgi ve algı becerileri kazandırmak için son derece hassas hale getirecektir. Artan sezgisel yetenekleriniz, iletişim ve ilişkilerine yardımcı olacaktır. Bununla birlikte, negatif enerjiye karşı daha savunmasız olabilirsiniz, böylece sezgileriniz üzerinde hareket edin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status