Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (24 Aralık 2018 – 30 Aralık 2018)

Başak burcu haftalık yorumunda bu hafta 2018’nin son haftası, önemli bir masrafla ya da şimdiye kadar kaçırdığınız faturalar veya finansal belge hakkında endişeler yaratacaktır. Bazı ödemelerinizi zamanından daha geç yapabilirsiniz. Bu bir finansal anlaşma aramak için elverişsiz bir zaman olacaktır. Hafta içi, sipariş almayı beklediğiniz müşterilerle yapılan ticari görüşmelere veya görüşmelere ya da bir şekilde eylemlerinin işinize yararlı olacağı şekilde elverişli olacak. Görüşmelerinizden olumlu sonuçlar çıkabilir. Bazılarınız için yılın sonu bir sahnenin sonu ve yeni bir kariyerin başlangıcı olacaktır. Bu yedi gün boyunca, bu sizin için gerçekten önemli ve acil olmadıkça (mutfakta bir ev aletine zarar verme vb.), ev veya mülk sorunlarıyla ilgilenmekten kaçının. Çoğu durumda, böyle bir ev problemi yeni ekipman veya mobilyalarla değiştirilmesini gerektirebilir.

Başak burcu bu hafta evinizde ya da akrabalarınızın, arkadaşlarınızın ya da komşularınızın evlerinde toplanan bir çocuk ya da genç bir adam ortaya çıkıyor. Başak kadınlarının aşkı ya da kişisel yaşamları bazı önemli olaylara ya da toplanmaya neden olur. Başak erkekleri, sevdikleri kişilerini özel bir hediye ile memnun etmek için özgün fikirler arayacaklar.

24 Aralık – 30 Aralık Haftası Başak Burcu Haftalık Yorumu

Başak burcu bu hafta Pazartesiden çarşambaya, kafa karışıklığı, aldatma veya paranoya potansiyeli getiriyor. Gerçeği duyuyor ve görüyor olabilirsiniz, ama aynı zamanda çok fazla yalan ve farkı bulmak çok zor olacaktır. Hayallerinizi veya görüntülerinizi çok ciddiye almayın ve işiniz sezginize veya psişik yeteneğinize güveniyorsa, ara vermeyin. Canlı bir hayal gücü yaratıcı çalışma için iyidir. Ancak yakın ilişkilerde hayal kırıklığına neden olabilir.

Ayrıca Bakınız: Başak Burcu 2019 Yorumu

Perşembe-Pazar günleri arasında bir aşk ilişkisi daha derin veya manevi bir seviyeye gelebilir. Bir ilişkiyi sır olarak saklamak için bir nedeniniz olabilir veya bazı sırları ortaya çıkarmak isteyebilirsiniz. Diğer kişinin gerçek duygularını, hatta gerçek duygularınızı keşfetmek söz konusu olabilir. Karşı cinse karşı çekici gelebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status