Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (24 Ağustos 2020 – 30 Ağustos 2020)

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Başak burcu haftalık yorumunda bu hafta, mali işlerinizde daha aktif ve sorumlu olmanız ve aile bütçesinde gerçek gelir sağlamanız gerekecek. Önünüzde daha yüksek maliyetler var ve sizi şaşırtmasına izin vermemelisiniz.

Çoğu durumda, bir çocuk veya ailenizin daha genç üyeleri için ilgili ödemeler veya satın alımlar olacaktır.

Bu hafta yakın geçmişte başladığınız planlarınızı ve taahhütlerinizi tamamlamaya odaklandıysanız, dikkatinizi ve enerjinizi tamamen buna odaklayın.

Hafta içi, bu tür eylemlerde bulunanlarınız için bir mahkeme veya yasal davanın değerlendirilmesini erteleme veya reddetme olasılığı yüksektir.

Bu, yeni bir başlangıç ​​veya büyük değişiklikler için iyi bir hafta olmayacak, ancak bir şeye başlarsanız, dikkatli davranın ve her hareketinizi dikkatlice düşünün.

Hafta boyunca aile toplantıları için farklı etkinlikleriniz olacak veya akrabalarınızla ilginç etkinlikler yaşayacaksınız. Bazılarınız nişan, düğün vb. Toplantılara katılacak.

24 Ağustos – 30 Ağustos Haftası Başak Burcu Haftalık Yorumu

Bu hafta, arkadaş çevrenizdeki bir kadının hayatında, onunla bir süre önce konuştuğunuz olaylardan üzülecek veya hayal kırıklığına uğrayacaksınız.

Başak kadınları bu yedi gün boyunca önemli başarılara ulaşma şansına sahip olacak ve beklenmedik bir şansın veya şansın ortaya çıkmasıyla kesinlikle gerçekleşecektir.

Başak erkekleri küçük onarımlara ve ev tadilatlarına odaklanacak, atölyeleri veya diğer kişisel aktiviteleri (hobileri) için bir şeyler satın alacaklar.

Ayrıca Bakınız: Başak Burcu 2021 Yorumu

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status