Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (23 Temmuz 2018 – 29 Temmuz 2018)

Başak burcu haftalık yorumunda bu hafta pek çok açıdan şanslı hissedebilirsiniz. Bu haftayı tanımlayan dört ana olay var. Birincisi, haftanın ilk günlerinde üçlü bir hizalamadır, bu da bir romantizm, macera ve nostaljiyi bir araya getirmektedir. İkinci olay, Venüs’ün haritanızın nostaljik bir parçasından ayrılışıdır. Her iki durumda da, romantizm, macera ve nostaljinin bir karışımından yararlanabiliyor. Üçüncü olay ise Jüpiter’in iletişim sektöründeki çarşamba günü doğrudan dönüşü. Bu, odak geçmişten geleceğe kaydığında, süreçte açık olan iletişim hatlarını serbest bırakıyor. Dördüncü etkinlik, arkadaşlık alanındaki etkidir. Güneş, haftada Neptün ile ilişki sektörünüze hizalı ve geçtiğimiz hafta Jüpiter ile uyumlu hale geliyor.  Bu hafta iletişim, dostluk ve ilişki alanlarında şans sizden yana olacak.

Başak burcu bu hafta pratik bir bakış açısına sahip olarak sorunları kolay bir şekilde çözebilirsiniz. Bu hafta daha çok detaylı ve bilinçli olacaksınız. Sosyal grup aktivitelerinizde nasıl faaliyet göstereceğiniz ve hedeflerinizi ve hayallerinizi nasıl takip edeceğinizi düşünebilir, gelecek günler için planlar yapabilirsiniz.

23 Temmuz – 29 Temmuz Haftası Başak Burcu Haftalık Yorumu

Başak burcu bu hafta Dost olduğunuz kişiler kendinizin bir yansımasıdır. Hala sizi hak edip etmediklerini veya devam etmenizin gerekip gerekmediğini düşünmeniz gerekebilir. Bazı ilişkiler sonlanabilir. Nihai hayat görüşünüz değişime devam ediyor. Meditasyon, zihninizi daha yüksek vizyonlara açmanıza yardımcı olabilir. Daha sakin kalmanız gerekebilir.

Söylenmesi gereken herşeyi söyleyebilirsiniz. Sır saklamak sizin için bu hafta zor olabilir. İş ve meslek yaşamında elverişli koşullar ortaya çıkmaktadır. Aydınlanma, yapmayı sevdiğiniz ya da muhtemelen romantizmde ve daha sonra günlük olarak gerçekleştirdiğiniz işlevlerle ilgili olarak gelir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status