Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (22 Ocak 2018 – 28 Ocak 2018)

Başak burcu haftalık yorumunda bu hafta ilerlemek istediğiniz konu hakkında daha fazla bilgiye ihtiyaç duyduğunuz konunun merkezine ulaşarak haftaya başlayabilirsiniz. Bazı sorunların özüne inerek, neye ihtiyacınız olduğunu anlamak için daha fazla odaklanabilirsiniz. Daha tutkulu ve güçlü bir iradeye sahip olabilirsiniz. Merkür Çarşamba günü Plüto ile hizalanıyor ve daha güçlü ve kontrol sahibi hissedebilirsiniz. Ancak sevdikleriniz üzerinde baskı yapmamaya çalışın.

Haftanın ilerleyen günlerinde, yaşamınızda iyiye odaklanıp büyük fikirler bulabilir ve iyimser bir bakış açısı kazanabilirsiniz. Merkür Perşembe günü Jüpiter’e olumlu bir şekilde isabet ediyor. Büyük resmi görebilir ve büyük planlarla çalışabilirsiniz. Cuma günü, Mars evinize ve aile alanına giriyor. Önümüzdeki haftalarda, en iyi bildiğiniz yerlerde, duygusal olarak size destek veren, duygusal ihtiyaçları arttıran, iç dünyanızı güçlendiren konularla daha fazla zaman harcayabilirsiniz. Hafta sonu, yeni hedefler belirleyebilir ve kendinizi daha iddialı hissedebilirsiniz.

22 Ocak – 28 Ocak Haftası Başak Burcu Haftalık Yorumu

Başak burcu için haftanın en iyi günleri Çarşamba ve Perşembe olacak. Bu hafta çeşitli romantik görüşmeleriniz olabilir. Aşk hayatında her şey yolunda gidebilir. Aile toplantıları ve görüşmeleri de olacak. Yeni insanlarla tanışacak veya kişisel yaşamınızla ilgili yeni fikir ve planlar sunacaksınız. Sosyal çevrenize yeni insanlar katılabilir. Bir nişan ya da düğün için de iyi bir hafta olacak.

Bu hafta çıkan çatışmalar sağlığınızı olumsuz yönde etkileyecektir. Stres ve gerginlikten uzak kalın. Eski hastalıkları uyandırırlar, kan basıncıyla, uykusuzlukla ve diğerleriyle ilgili bir sorun yaratabilirler. Bu hafta planlı bir yolculuk yapıyorsanız, beklenmedik durumlara karşı yeterli tepki verebilmek için mali açıdan güvende olduğunuzdan emin olun. Başka bir yerden para bekleniyorsa, gecikme veya engel oluşabilir.

Hafta içi bir yakınınız ile buluşabilirsiniz. Bu hafta önemli tartışmalara, konuşmalara ya da içinde yaşadığınız konut veya sizden uzakta başka bir mülk hakkında bazı kararlar vereceksiniz. Genç Başak erkekleri yabancılarla veya onaylanmamış (itibar olarak) insanlarla toplantılar, görüşmeler veya vaatlerde bulunmaktan kaçınmalılar.

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status