Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (22 Nisan 2019 – 28 Nisan 2019)

Başak burcu haftalık yorumunda bu hafta akrabalarınız ve arkadaşlarınızla ilgili diğer olaylara bağlı olacağından aşk hayatınız öngörülemez olacaktır. Son zamanlarda bir ayrılık yaşamışsanız, muhtemelen hala bu başarısızlığın nedenlerini araştırıyorsunuzdur. Finansal planda haftanın çeşitli deneyimleri var. Birinde sevinecek ve diğerine kızacaksınız. Bu yüzden nakit meselelerinizde daha dikkatli olun. Bu hafta bir çocukla ilgili haberi bekliyoruz. Sizden uzakta yaşayan bir çocuğunuz veya torununuz varsa, bu hafta bir koleksiyonunuz veya canlı bir iletişiminiz olabilir. Bu yedi gün boyunca, manipülasyon veya hırsızlığa dikkat edin.

Başak burcu bu hafta aile, gelecekteki nişan veya düğün, bu burç burcu erkeklerinin çoğunda hayattaki önemli olayların bir parçası olacak. Elbette, nişan ya da düğün söz konusu olduğunda, kişisel ya da akraba ve yakın arkadaşlarınızın hayatındaki bir olay olabilir. Kadınlar, yaşamlarında, canlı ya da sanal temaslar yoluyla özel insanların varlığının keyfini çıkaracaklar.

22 Nisan – 28 Nisan Haftası Başak Burcu Haftalık Yorumu

Başak burcu bu hafta Pazartesiden Çarşamba’ya akut algısal becerilere güvenebilirsiniz. Başkalarını kolayca okuyabilir ve herhangi bir durumu hızlıca değerlendirebilirsiniz. Sağlam yargılama ve karar verme becerilerini vermek için kendi duygularınızla temasa geçeceksiniz. Sosyalleşirken, arkadaşlıklar kurmak ve bir sonraki seviyeye ilişki kurmak için iyi bir bağ oluşturan daha samimi bir düzeyde bağlanabilirsiniz. Bu aynı zamanda halkın konuşması ve yazması için iyi bir zamandır.

Perşembe-Pazar günleri arasında hassas veya zor ilişkilerdeki sorunları çözme sabrı ve duygusal güç var. Başkaları kişisel bir konuda tavsiye almak veya sadece bir omuzun ağlaması için size gelebilir. Eviniz, aileniz ve ilişkileriniz hakkında önemli kararlar almak için güçlü içgüdülere ve sağduyuma güvenebilirsiniz. Ebeveynlerinizi ve büyükanne ve büyükbabanızı ziyaret etmek ve atalarınıza saygı göstermek için iyi bir zaman.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status