Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (22 Haziran 2020 – 28 Haziran 2020)

Başak burcu haftalık yorumunda bu hafta, bir kadının sağlığına dikkat etmeniz veya onun için zor bir durumda kendine bakmasına yardım etmeniz gereken bir hafta önünüzde var. Bu burçtaki genç kadınlar, yavaş ve zor hale gelecek önemli hedefleri ve planları gerçekleştirmeye çalışacaktır. Bu, sağlığınızı bir şekilde etkileyecek bir güvensizlik, endişe ve genellikle daha fazla stres hissi yaratabilir.

Başak burcu bu hafta boyunca Yengeç, Akrep veya Balık burcunda doğan bir kadınla belirsiz (belirsiz) bir ilişkiniz olacak. Bu nedenle, yanlış anlamaları ve belirsizlikleri önlemek için onunla açıkça konuşmak iyidir. Bu yedi gün boyunca, özellikle bu burç altında doğan kadınlar için seyahat etmek için uygun bir zamanınız olacak.

22 Haziran – 28 Haziran Haftası Başak Burcu Haftalık Yorumu

Başak burcu bu hafta başka bir şehirde, köyde veya ülkede bulunan bir kadınla haber veya sohbetin tadını çıkaracaksınız. Beklenmedik haberler, tanıdığınız veya doğrudan soranların yaşamlarında meydana gelen sorunlar hakkında sizi bilgilendirebilir.

Hafta sonu bir belge, sözleşme veya bir tür kağıtla ilişkili görüşmeler olabilir. Hafta boyunca, ailenizle ilgili, yakında uygulamanız gereken çeşitli planlarınızı veya taahhütlerinizi dikkate alacaksınız. Geleceğe dair yeni planlar olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status