Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (21 Ocak 2019 – 27 Ocak 2019)

Başak burcu haftalık yorumunda bu hafta daha enerjik ve çalışkan olabilirsiniz. Bu haftanın etkinlikleri başarıya ulaşmanıza yardımcı olacak, ancak acımasızlık veya karışıklık nedeniyle oldukça hoş olmayan bir kayıpla karşılaşabilirsiniz. Bu şeylerin bir şekilde para ya da sizin için önemli bir belge ile bağlantısı olacaktır. Bu hafta, bazılarınız, bazı mülklerin veya farklı öğelerin satışı veya satın alınmasıyla ilgili bir anlaşmanın kesin bir yanıtını veya kesinleşmesini bekleyeceksiniz. Genel olarak, bu planda olayların doğal evrimini takip etmekten başka sürprizler beklenemez. Bu hafta, belirli bir durumdaki inançsızlık veya naiflik, başka bir kişinin tarafında manipülasyona veya aldatmaya neden olabilir. İyi olan, çok hızlı bir şekilde tepki vereceğiniz ve bu tür eylemlere izin vermeyeceğinizdir. Bu etkinlik size önemli bir yaşam dersi verecek.

Başak burcu bu hafta ebeveynleri olan ve çocuğunu başka bir şehirde veya ülkede yaşayanların hayatlarında bazı ilginç veya önemli olaylar olacak. Hafta boyunca arkadaşlarınızla veya tanıdıklarınızla buluşacaksanız, bir çiçek verirseniz veya başka bir dikkat jest yaparsanız, sizin açınızdan çok güzel ve etkileyici olacaktır. Parayla ilgili bir haber gelecek haftaki etkinliklerin temelini oluşturacak.

21 Ocak – 27 Ocak Haftası Başak Burcu Haftalık Yorumu

Başak burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye kadar eğlenmek için idealdir ama çok çalışmak için muhtemelen iyi değildir. Kendinizi mutlu, iyimser, cömert ve çok sosyal hissetmelisiniz. Bununla birlikte, sorumlu veya muhafazakar bir tutumun gerekli olduğu daha ciddi meselelere katılmanız gerektiğinde sorunlar ortaya çıkacaktır. Yanlış tercihlere veya utanç verici durumlara yol açabileceği için standartlarınızı düşürmemeye dikkat edin.

Cumadan pazara, ilk hamleyi yapmak ve önderlik etmek için cesaret ve inisiyatif çekebilirsiniz. Bu, bir tarihte birisine çıkma ve içgüdülerinize göre hareket etme zamanıdır. Utangaç biriyseniz bu, kendinizle temasa geçmek ve tutkulu arzularınızı paylaşmak için ideal bir zamandır. Artan karizma ve çekicilik sizi sosyal durumlarda daha popüler hale getirecek. Coşkunuz bulaşıcı olacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status