Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (20 Kasım 2017 – 26 Kasım 2017)

Başak burcu haftalık yorumunda duygularınıza odaklanabilir ve hafta başında içsel dünyanızı güçlendirmeye çalışabilir ve kendinize biraz rahatlık ve destek verebilirsiniz. Salı günü, Güneş evinize ve aile alanınıza girer ve önümüzdeki haftalarda, evde veya en tanıdık olduğunuz yerlerde, aile veya sizi duygusal olarak destekleyen kişilerle vakit geçirirken en iyi deneyimi yaşarsınız. Duygusal olarak desteklendiğinizi hissettiğinizde, teşvik edildiğiniz güçlü bir iç temele sahip olacaksınız. İç huzurunuz artacak. Hafta ortası, kalbinizin ihtiyaçlarına eğilimli olabilirsiniz ve sevdiğiniz kişilerin kalpleriyle bağlantı kurabilirsiniz. Aşk hayatında yoğun duygular sizi bekliyor. Haftanın ilerleyen günlerinde, işe odaklanıp yapılması gereken işleri bitirmeyi deneyebilirsiniz. Merkür Cumartesi günü Uranüs’ü olumlu bir şekilde etkiliyor ve yeni ve farklı ve alışılmamış olan düşüncelere açık olabilirsiniz. Hafta sonunu sevdiklerinize vakit ayırıp, sevdiğiniz insanlar ile birlikte olmanın keyfini çıkararak bitirebilirsiniz.

Başak burçları bu hafta Salı, Çarşamba, Perşembe, Cumartesi günleri bir hayli şanslı olacaklar. Güneş 22 Kasım‘da Güneş’in 4. evine geçiyor ve orada zaten Merkür’e katılıyor. Tüm konularda kararlarınızda muhafazakar olun. Akademik girişimler pozitif gezegenler etkisi altındadır. Güneş 3’üncü evinizdeki Venüs ile olacak ve başkaları ile sorunsuz ve verimli bir şekilde iletişim kurmanıza yardımcı olur. Komşularınız ile birlikte ortak etkinlikler yapabilirsiniz. Güneş 2.evindeki Mars’ı etkiliyor, sizi herhangi bir meseleye karşı dürtüsel konuşmaya ve aşırı eleştirel yaklaşmaya karşı uyarır.

20 – 26 Kasım Haftası Başak Burcu Haftalık Yorumu

Başak burcu ev cephesinde konularda tartışma, iletişim kurma ve aile üyeleri ile görüşmeler yaparak haftaya başlıyor. Bu hafta kısa yolculuklar bile olsa, seyahat etmek için mükemmel bir zamandır. Olası kısa dersler almayı düşünün. 22 Kasım tarihine kadar, aşk hayatında güçlü duygularınızı seslendirmekle kalmaz, aynı zamanda enerjinizi ortaya çıkarıyorsunuz. Kendi doğanız hakkında fikir sahibi olacak ve sevgi ilişkilerinizi derinleştireceksiniz.

22 Kasım günü, Güneş Akrep’den çıkıp 4.evinizde ateş grubu olan Yay burcuna geçiyor. Önümüzdeki dört hafta, Merkür yardımı ile ev hayatına konsantre olmanızı, ev hayatında fikirleri, ev dekore etmenizi ve evinizde değişiklik yapmanızı tetikleyecek. Bazı aktivitelere karşı hazırlıklı olun. Eğlenceli davetlere katılabilirsiniz. Aile anlaşmaları gayrimenkul ve mülkiyet konuları ile birlikte ortaya çıkabilir. Akrabalarınızla görüşebilirsiniz.

Hafta sonuna kadar liderlik ederek, refahınıza odaklanacaksınız ve iş görevlerinizi üstleneceksiniz. Yenilikler veya mülk satın alma, yatırım yapmak fırsatı elde edebilirsiniz. 25 Kasım ve Aralık ayı arasında yenilikçi fikirler aklınıza gelecek. Ancak, aile anlaşmaları, gayrimenkul sözleşmeleri ve daha yaşlı akrabalar üzerinde ciddi görüşmeler olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status