Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (20 Ağustos 2018 – 26 Ağustos 2018)

Başak burcu haftalık yorumunda bu hafta çalışma ortamında ve yakın çevrenizde çok temkinli olmalısınız. Sizi yanıltmaya çalışan kişiler olabilir. Mesela dikkatinizi üzerinde baskı yapan veya bir şekilde sizi yanıltan kişilere çevirin. Onlardan gelebilecek her türlü kötülüğe karşı temkinli olun. Sizin motivasyonunuzu bozmaya çalışan kişiler de olabilir. Size karşı böyle bir tutum ya da hareketin sebebini anlamak önemlidir. Belki kendi çıkarları yüzünden sizi zor durumda bırakmaya çalışan birileri olabilir. Bu kişilerin eline hafta içi koz vermeyin.

Başak burcu bu hafta kariyer hayatınıza dair işinizde daha fazla yoğunlaşma olması gerekecek. Daha fazla bilgi ele alacaksınız, daha fazla emir veya daha yüksek yük taahhütleriniz olacak. Zamanınızı gereksiz veya önemsiz şeylere harcamayın. Sorumluluklarınız fazla olabilir, ancak bir an önce bu görevleri tamamlamanız sizin hayrınıza olacak. Aile ve iş arasında kalmanız olasıdır. Bu hafta, görevlerinizi ve planlarınızı gerçekleştirmek için farklı fırsatlara sahip olacaksınız. Yardıma ihtiyacınız olacak ya da ihtiyaç duyduğunuzda şans karşınıza çıkabilir.

20 Ağustos– 26 Ağustos Haftası Başak Burcu Haftalık Yorumu

Başak burcu bu hafta parasal konularda temkinli olmanız gerekiyor ve ödemelerinizi zamanında yapmalısınız. Özellikle bir banka, kredi veya sigorta kurumu ile bağlantılı olan finansal belgeler veya sözleşme oluşturmak için zaman ayırmanız gerekecektir. Bu yedi gün boyunca, bir akrabasının ya da arkadaşının sağlığıyla ilgili haberleri alacaksınız. Tedavinin ilerleyişini izleyeceksiniz ya da hastanede bir ziyaretiniz olacak.

Ayrıca Bakınız: Başak Burcu Ağustos 2018

Bu hafta, hayaller yakın gelecekte gerçekleşecek olaylar hakkında size bilgi verecektir. Başak erkekleri bir toplantıya bir teklife veya davete cevap vermeden önce iyi düşünmelidir. Cevabınız ile acele etmeyin (sadece nazik olmak için) çünkü o zaman bırakmak zor olacaktır. Başak kadınları, hayatlarında bazı şeyleri değiştirecek bir fırsat ya da şansın ortaya çıkmasıyla şaşıracaklar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status