Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (2 Nisan 2018 – 8 Nisan 2018)

Başak burcu haftalık yorumunda bu hafta fikirleriniz üzerinde çalışabilir ve hafta azimli bir şekilde başlayabilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde enerjinizi eğitim ve çalışma hayatına yoğunlaştıracak, hırslı olacaksınız. Daha kısa vadeli planlar hazırlayabilir ve kendinizi kısa süreli başarılarla meşgul etmek isteyebilirsiniz. Planlarınızla daha esnek olabilirsiniz ve zihinsel enerjiyi kullanmak için başkalarıyla daha çok fikir paylaşmak isteyebilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde evde ya da en iyi hissettiğiniz yerlerde daha fazla zaman geçirebilir ya da sizi en iyi tanıyan insanlarla vakit geçirebilir, duygusal rahatlık ve destek arayabilirsiniz. Duygusal ihtiyaçlarınızı etkileyebilir ve kendinizi içsel olarak güçlendirmek veya hayatınızın temelini güçlendirmek için çalıştırabilirsiniz. Hafta sonu boyunca, özellikle son zamanlarda çok ciddi sorunlarla uğraşmak zorunda kaldığınızda, hayatınıza biraz eğlence getirmeye odaklanmak isteyebilirsiniz. Sevdiğiniz kişilerle zaman geçirin ya da sevdiğiniz bir şeyi sağlıklı ve pozitif yollarla yapın.

2 Nisan – 8 Nisan Haftası Başak Burcu Haftalık Yorumu

Başak burcu için haftanın en güzel günleri Cumartesi ve Pazar olacak. Bu hafta bir yolculuk hakkında endişeler olacak ya da sizden uzakta yaşayan yakın bir kişiye sağlık konusunda endişe olabilir. Uzakta yaşayan birini ziyarete gidebilirsiniz.

Bu hafta, diğer şehirlerden veya ülkelerden gelen insanlarla iletişiminiz karmaşık ve sorunlu olacaktır. Uzun süredir görmediğiniz biri ile görüşebilirsiniz. İyi olan şey şu ki, mali problemleri ya da vakaları, çoğunlukla akrabalarınızla ya da özel ilişkiniz olan kişilerle kolayca çözebilmenizdir.

Kişisel veya aile bütçenizde nakit olarak elinize geçecek para sizi memnun edebilirler. Genç bir kadınla bir toplantı ya da konuşma sabrınızı ve iyi niyetinizi sınar. Bu kadın ile aranızda bir problem olabilir.

Başka bir kişinin dahil olduğu aşk ilişkilerinde karmaşıklık ortaya çıkacaktır. Aşk hayatın üçüncü şahıslar aranızı bozabilir. Kıskançlık yüzünden sorunlar olabilir. Ancak bu, hoş olmayan anlaşmazlıkların çözüleceği gerektiği anlamına gelmez.

Ayrıca Bakınız: Başak Burcu Nisan Yorumu

Bu hafta, akrabalarınızdaki çevrenizdeki insanları toplamak için bir haber ya da davetten memnun kalacaksınız. Bu hafta bir aile işletmesinin reklamını yapmak veya kendi mülkünüzü, kendi üretiminizi, hizmetlerinizi ve daha fazlasını pazarlamak ve satmak için iyi bir zaman olacaktır. Ticari hayatta başarılı bir hafta olacak.

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status