Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (19 Şubat 2018 – 25 Şubat 2018)

Başak burcu haftalık yorumunda bu hafta zor konuların ve görevlerin üstesinden gelmeye çalışabilirsiniz. Bazı sorumluluklarınız da sizi zorlayabilir. Özellikle hafta başında ciddi görüşmeler yapabilir, sorunlara kısa sürede çözüm bulmanız gerekebilir. Hafta ortası, daha iyimser ve açık fikirli olabilirsiniz. Büyük resmi görmek için hayata daha geniş bir perspektiften bakmayı deneyin. Merkür Çarşamba günü Satürn’ü olumlu bir şekilde vuruyor. Yakın zamanda hedeflerinize odaklanabilir ve daha disiplinli, planlı olduğunuzu hissedebilirsiniz.

Bu haftanın ilerleyen günlerinde çalışmalarınızda istikrar ve azim devam edebilir. Uzun vadeli planlar üzerimde çalışabilir ve doğru yolu bulmaya gayret edebilirsiniz. Pazar günü Merkür Neptün ile aynı hizaya geliyor. Daha yaratıcı ve merhametli olabilirsiniz. Hafta sonu konfor bölgesi dışına çıkmak, bir değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Dostlarınızla zaman geçirmek de iyi gelebilir.

19 Şubat – 25 Şubat Haftası Başak Burcu Haftalık Yorumu

Başak burcu için haftanın en iyi günleri Çarşamba ve Perşembe olacak. Bu hafta hayatında zorluk yaşayan bir kız veya genç bir kadına özellikle dikkat etmen gerekiyor. Bu kişi yardım ya da bakım, tavsiye ya da desteğe ihtiyaç duyabilir. İş ya da eğitim hayatında otoriter bir erkek ile önemli konuşma yapabilir veya çözümler sunabilirsiniz. Evli olanlar yeni çocuk sahibi olma hayalleri kurabilirler. Aşk hayatında sevdiğiniz insan size daha çok ilgi gösterebilir.

Bu yedi gün boyunca, ailenizde şu an somut başarı sağlanmayacak ilginç olaylar olacak. Ancak nispeten yakın gelecekte önemli şeylerin temeli atılacaktır. Gelecekte bu olaylar başarı getirebilir. Hafta içi aile toplantısı olabilir. Özellikle ailede evlilik planı yapan biri için düğün gibi konular konuşulabilir. Artık mali işlerinizi ve sözlerini geliştirmek, çözmek ya da tamamlamak, para almak ya da daha iyi ödeme yapmak için uygun bir hafta olacak.

Bu hafta, geleceğiniz için özellikle önemli olan beklenmeyen bir davet, öneri veya belge sizi memnun edecektir. Ayrıca arkadaşlarınız veya akrabalarınız hakkında gelecek haberlerden hoşlanacaksınız. Hafta içi sizi olumsuz enerjisiyle etkileyen ve zaman kaybına yol açan sinir bozucu insanlardan kaçının. Bu hafta önemli bir olay ile ilgili yüksek beklentiler nedeniyle çok gergin olacaksınız. Başak erkekleri önemli kararlar alırken bu hafta gergin olabilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status