Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (19 Mart 2018 – 25 Mart 2018)

Başak burcu haftalık yorumunda bu hafta ciddi konularla uğraşmak için enerjiniz yüksek olacak. Ciddi meseleler üzerine uğraşabilirsiniz ve mevcut sorunları çözmek ana odak noktanız olabilir. Ancak Perşembe günü (22 Mart 2018) koç burcunda başlayan ve Nisan ortasına kadar sürecek olan Merkür gerilemesi ile birlikte enerjiniz düşebilir ya da stres ve baskı altında hissedebilirsiniz. Merkür retrosu ile birlikte yeni bir şeylere başlamak yerine yarım kalan işlerinizi tamamlamak önceliğiniz olabilir. Belki geçmişte deneyip başarısız olduğunuz bir şeyi yeniden deneyebilirsiniz. Ancak yeni başlangıçlara hazır hissetmeyeceksiniz. Güneş ayrıca Salı günü (20 Mart 2018) koç burcuna giriyor. Dikkatinizi gerektiren bir şeye dört kolla sarılabilir ve duygularınız çok daha güçlü ve daha yoğun olabilir. Duygusal enerjiniz için sağlıklı bir çıkışa ihtiyacınız olabilir.

Merkür sizin burcunuzda olduğundan, önümüzdeki günlerde de kendinizi rahat hissedebilirsiniz. Bu yüzden kendinize zaman ayırın ve mümkün olduğunda sorumlulukları kolaylaştırın. Hafta ortası, düşüncelerinizde daha açık ve olumlu olabilirsiniz. Fikirlerinizi daha rahat dile getirebilirsiniz. Sonraki hafta daha fazla disipline sahip olabilirsiniz, bu sebeple bu hafta kendinize zaman ayırmanız iyi olacaktır. Hafta sonu boyunca arkadaşlarınızla zaman geçirebilirsiniz ya da gelecek planlarınız üzerine odaklanabilirsiniz.

19 Mart – 25 Mart Haftası Başak Burcu Haftalık Yorumu

Başak burcu için haftanın en güzel günleri Salı ve Çarşamba olacak. Bu hafta akrabalarınızdan bir erkek ile aranızda sorun olabilir. Bu kişi yüzünden bir takım zorluklar ile karşılaşabilirsiniz. Belki size verdiği sözleri tutmayabilir. Ya da maddi yönden sizi zor durumda bırakabilir.

Bu hafta, herhangi bir arzu ya da yükümlülük olmaksızın, hoş olmayan bir vesileyle ya da yapacaklarınızla ilgili toplantılar ya da ziyaretler yapacaksınız. Alacağınız davetlere katılmakta isteksiz olabilirsiniz. Özellikle bazı insanları görmek istemeyeceksiniz. Bazılarınız, ebeveynlerin veya ölen akrabaların mülkiyetiyle ilgili belgeleri veya diğer formaliteleri ele alabilir.

Hafta içi kesinlikle doğru tavsiyeye ve rehberliğe ihtiyacı olan bir adama yardım etmenin farklı yollarını ele alacaksınız. Bu kişiye yol gösterebilir ve öğütler verebilirsiniz. Yetişkin bir akrabanın bakımı söz konusu olabilir.

Ayrıca Bakınız: Başak Burcu Aylık Yorumu

Hafta içinde bir sorun ortaya çıkarsa, geçmişinizdeki bir olay ile bir bağlantısı olacaktır. Ancak bunu kolay atlatacaksınız. Hafta içi profesyonel gelişiminiz ve başarınız için faydalı olacaktır. Keyifli anlar da aşk hayatınızda yaşanacak. İş yerinizde flörtünüz olabilir veya biri sizinle ilgilenebilir. Genç Başak erkekleri, evlerinde hoş olmayan bir sorunu veya olayı gizlemeye çalışacaklar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status