Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (18 Haziran 2018 – 24 Haziran 2018)

Başak burcu haftalık yorumunda bu hafta yeniliklere açık olabilirsiniz ve duyacağınız bazı şeyler sizi mutlu edebilir. Bir süredir emek verdiğiniz bir konuda bu hafta yüzünüz gülebilir. Pazartesiden çarşambaya kadar aklınıza yeni fikirler gelecek ve yeni olasılıklara açık olacaksınız. Yolunuza gelen bazı heyecan verici haberler veya başka bir şekilde sizi ve şaşırtacak bir şansla karşılaşabilirsiniz. Düşünceleriniz ve iletişiminiz daha ilginç ve teşvik edici olacaktır. Yeni şeyler öğrenmeye açık olabilirsiniz.

Başak burcu bu hafta yeni keşifler yapmak ve yeni arkadaşlar edinmek için iyi bir zamandır. Enerjiniz yüksek olacak ve zamanında edindiğiniz tecrübeler bu hafta size ışık tutacak. Bir süredir ertelenen ev işleri ile ilgilenebilirsiniz. Aile içerisinde bir kutlama olabilir. Aşk hayatında bu hafta sizi umutlandıracak gelişmeler olacak. İlişkisi olanlar evliliğe dair kararlar alabilirler. Bekar olanlar ise aşka hazır hissedecekler.

18 Haziran – 24 Haziran Haftası Başak Burcu Haftalık Yorumu

Başak burcu bu hafta geçmiş haftalardan yarım kalan işlerinizi tamamlamanız gerekecek. Yeni plan ve projeler için de hevesli olabilirsiniz, bazı şeyler bir an önce olsun isteyebilirsiniz. Perşembe’den cumartesiye kadar ekstra sabır, azim ve güçlü iş ahlakına ihtiyacınız olacak. Güçlü bir görev ve ciddi tutum duygusu, bunu hedeflerinize ulaşmak için mükemmel bir zaman yapar.

Bu hafta pratik sonuçlar almaya ve hata yapmamaya kararlı olacaksınız. Bu yüzden de çok dikkatli olabilirsiniz. Bu, ciddi veya zor görevleri tamamlamak için iyi bir zaman olacak. Bir süredir ertelenen sorunlar da çözüme kavuşabilir.

Liderlik niteliklerinizi göstermeniz veya başkalarına talimat vermeniz istenebilir. İş hayatında makam mevki yükselmesi olabilir. Gelişim ve tanıma şimdi, özellikle profesyonel yaşamınızda da mümkündür. Adınız başarılı işlerle anılabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status