Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (18 Aralık 2017 – 24 Aralık 2017)

Başak burcu haftalık yorumunda bu hafta kendinizi daha sağlıklı ve pozitif hissederek haftaya başlıyor olacaksınız. Daha fazla yaratıcı olabilir ve seveceğiniz şeyler için daha fazla zaman ayırabilir, daha eğlenceli vakit geçirmeyi deneyebilirsiniz. Pazartesi günü, ev ve aile alanında yeni bir ay meydana geliyor. Ailenize tekrar bağlanabilir, onlarda duygusal destek bekleyebilir ve hayatınızın temelini güçlendirebilirsiniz. Ailenizle aranızdaki bağı tekrar güçlendirmek sizi iyi hissettirecek. Salı günü, Satürn aşk alanına giriyor ve Güneş de Perşembe günü geçiş yapıyor. Önümüzdeki haftalarda ve yıllarda, sevdiklerinizle bağlantılarınızı güçlendirmek, sağlıklı sevgi dolu ilişkiler kurmak ve aşk hayatında sorunları azaltmaya daha fazla odaklanabilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde daha üretken olabilirsiniz ve küçük şeyleri yoluna sokmaya çalışacaksınız. Cuma günü Merkür evinizde ve aile bölgenizdeki gerilemeyi sonlandırıyor. Son birkaç hafta içinde ev veya aile konularıyla uğraşmış olabilirsiniz, ekstra duygusal olabilirsiniz veya kendinizi kaptırmış olabilirsiniz. Ancak Merkür retrosu sona erdikten sonra, kendinizi daha iyi hissedeceksiniz ve aile bağlarınız önem kazanacak. Aile içi sorunlar aşılacak. Hafta sonu boyunca barışı koruyabilir ve aile içinde biraz denge bulabilirsiniz.

18 Aralık – 24 Aralık Haftası Başak Burcu Haftalık Yorumu

Başak burcu için bu haftanın en iyi günleri Salı, Çarşamba olacak. Bu hafta, zor bir insanın ya da genel olarak hayattan memnun olmayan kişilerin olumsuz etkisini göz ardı etmek önemlidir. Size pozitif enerji veren insanlarla zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Sizi keyifli hissettirecek ve unutulmaz çeşitli deneyimler olabilir. Yeni toplantılar ve yeni fırsatlar yakalama şansı da olabilir.

Başak burcu aşk hayatında bu hafta daha fazla şefkat göstermeniz ve partnerinize karşı anlayışlı olmanız gerekebilir. Geriye dönüp baktığınızda eski ilişkilerinizden ders çıkarabilirsiniz. Yalnız olan başaklar ilk görüşte aşk yaşayabilirler.

Bu hafta para ya da diğer iyi haberler sizi mutlu edecek. Ya da bir erkek sayesinde önünüze yeni kazanç fırsatları çıkabilir. Hayatınızda bu hafta Balık, Yengeç veya Akrep burcunda doğan bir erkek hayatınızda önemli bir rol oynayacak. Ailenizin yaptığı işteki sıkıntılar, evinizde bir miktar gerginliğe neden olacak. Hafta sonu gelmeden ev içi sorunları çözmeniz hayırlı olacaktır. Bazılarınız yeni bir ev veya mirasla ilgili haberler alabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status