Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (17 Eylül 2018 – 23 Eylül 2018)

Başak burcu haftalık yorumunda bu hafta, eski hatıraları ve deneyimleri deneyimleyeceğiniz ya da uzun süredir görmediğiniz  yeniden ziyaret edeceğiniz bir hafta olacaktır. Yıllardır görmediğiniz bir dostunuzla da karşılaşmanız olasıdır. Hayatınızda, ayrılıklardan sonra bazı yıkımlar bırakan bir fırtına gibiydi. Ancak şimdi, zamanın gözünden, bu olayların, daha iyi şeylere ve insanların hayatınıza girmesi için yer açtığını anlayacaksınız. Şu anki durum sizi mutlu edecek. Geçmiş olaylarla ilgili deneyim çatışmalarına meydan okumayın veya yanıt vermeyin. Geleceğe odaklanın. Geçmişe bir perde çekmeniz en hayırlısı olacak.

Koç burcu bu hafta, farklı konumlardaki kişilerle iletişim kurmak için ilgi çekici olacak. Yeni temaslar (özellikle Balık, Yengeç ya da Akrep burcu altında doğan insanlarla) sizin için ilginç bir şekilde gelişecektir. Oğlak burcu, Boğa ya da Başak bir kişi tarafından yapılacak bir öneri ya da davet, özellikle de bir yolculuğa bir bağlantı varsa ilginizi çekecektir.

Bu hafta bildiğiniz bir kişinin sağlığına ilişkin haberler, evinize veya tedavi gördüğü hastaneye bir ziyaret planlamanızı sağlayacaktır. Hafta boyunca başarıya ulaşmanıza yardımcı olacak destek veya tavsiye alacaksınız. Başak erkekleri nüfuz veya destek bu hafta elde edeceğiniz sonuçların belirlenmesinde çok önemli olacaktır.

17 Eylül – 23 Eylül Haftası Başak Burcu Haftalık Yorumu

Başak burcu bu hafta Pazartesi ve Salı, özellikle kadınlar ile aile ve diğer yakın ilişkiler ile evde stres ve kavga potansiyelini getiriyor. Yapmak istediğin şeylerde, duygusal baskılarla karşı karşıya geleceksin. Kalbiniz ve kafanız genelde olduğu gibi birlikte çalışmayabilir. Diğer insanlar iç gerginliğinize ve savunmasızlığınıza karşı koyacaktır. Bu yüzden alıştıklarından biraz daha olumsuz özellikler ve alışkanlıklar görebilirler.

Ayrıca Bakınız: Başak Burcu Eylül 2018

Çarşambadan Pazar gününe kadar, düşüncenize ve iletişiminize büyük bir odak noktası var, bu da bunu çok yoğun bir şekilde zihinsel hale getiriyor. Aklınız çok sayıda etkileşime, evrak ve faturaları temizlemeye, mektup ve e-posta alıp göndermeye ve şehir etrafında kısa gezilere ilgili planlar olacak. Kendinizi açıkça düşünecek ve ifade edeceğiniz için, bu, plan yapmak ve iş anlaşmaları yapmak, pazarlık etmek, satın almak ve satmak için ideal bir zamandır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status